Gurutej v YogaMe | Tiskovky.info

servis pro novináře


Přihlásit | Registrace
Vytisknout Vytisknout

Tisková zpráva


Gurutej v YogaMe


Již více než rok působí v Praze studio YogaMe, které nabízí nejen nejrůznější druhy jógy a pilates, ale také speciální cvičení pro bolavá záda s prvky jógy a pilates. Protáhnout své tělo mohou do YogaMe přijít i těhotné ženy a dokonce i malé děti zde mají možnost seznámit se s jógou. Od září se portfolio kurzů rozšiřuje o lekce Kundalíni jógy neboli Jógy vědomí. Při této příležitosti se o víkendu 23. – 25. září uskuteční několik seminářů, které povede Gurutej Kaur Khalsa.

Semináře Gurutej v YogaMe

Jako jeden z prvních žáků Yogi Bhajana začala Gurutej učit tuto starověkou disciplínu na Západě. Po více jak čtyřiceti letech zkušeností s učením Kundalíni jogy v Severní Americe, sdílí tuto praxi ve svých kurzech po celém světě.


V YogaMe se o víkendu 23. – 25. září budou konat čtyři semináře:
11-11-11 Dekódování přicházejícího nového věku, Seminář pro ženy: Probuzení intuice, Žijte s vášní: 5 jednoduchých kroků jak probudit vášeň ve vašem životě a Zbavte se úzkosti, získejte naději a posilte váš imunitní system.
Další dva semináře proběhnou v Centru současného umění DOX a v Centru Amélie. Gurutej rovněž nabízí možnost soukromé konzultace, kde vám může být pomocníkem a průvodcem na vaší cestě ke zdraví, prosperitě, lásce a posílením ve všech oblastech vašeho života.
Kurzy Kundalíni jógy vedené Gurutej jsou otevřené jak začátečníkům, kteří nikdy jógu necvičili, tak zkušeným jogínům jiných stylů.

Jóga i pilates

Kromě mimořádných seminářů a kurzů nabízí ve studiu YogaMe pravidelně různé druhy jógy ve všech jejích prvcích – cvičení, dýchání, meditaci a jogínské filozofii. Stačí si vybrat podle kondice, zdravotního stavu i věku. Pokud někomu jóga nevyhovuje, připravují zde i kurzy pilates. Navíc v YogaMe pamatují i na ty, kteří chtějí cvičit, i když jim už není ...cet. Nejenže si mohou vyzkoušet a najít typ jógy, který jim bude vyhovovat, ale přímo pro ně jsou určeny lekce pilates 50+.

Maximální prožitek
Zážitek ze cvičení umocňují v YogaMe krásné prostory zařízené v duchu moderního interiérového designu s prvky feng-shui. Maximální prožitek z cvičení poskytují dva prostorné sály pro jógu a pilates, každý o velikosti 80 m2. Privátní lekce pak probíhají v menším sále. Samozřejmostí jsou moderně vybavené pánské a dámské šatny se sprchami.

Rezervace na semináře: Jan Zahradník - zahradnik.jan@gmail.com, t: 602 770 867, www.yogame.cz; Národní 21, Praha 1
Rezervace je platná po zaplacení zálohy 50%. Záloha je vratná při zrušení účasti nejpozději do 16. září. Zálohu je možné zaplatit hotově ve studiu YogaMe či na účet číslo: 43-3677740207/ 0100.

Kontakt pro novináře:
Mediareport, s.r.o.
Terezie Kaslová
E: kaslova@mediareport.cz
T: +420 603 551 372
Kontakt:

Anna Fibichová
fibichova@mediareport.cz
mediareport.cz
736 488 741
222 940 014


Vstoupit do diskuse >> | Počet příspěvků: 0

Vydáno: 7. 9. 2011 17:03
Kategorie: Zdraví a zdravotnictví
Název zdroje: MediaReport s.r.o. (ověřený zdroj [?])
Popis zdroje:
PR agentura
PR

Distribucezpráv

>>
Vytvoříme za vás tiskovou zprávu a distribujeme ji 2000 novinářům.
news

Jsemnovinář

Novinářům poskytujeme pouze kvalitní a ověřené informace.
 i 

Jsemnávštěvník

>>
Přečtěte si jedinečné zprávy z první ruky dříve než ostatní.