Groupe SEB ČR představuje nový karierní portál pro mladé talenty | Tiskovky.info

servis pro novináře


Přihlásit | Registrace
Vytisknout Vytisknout

Tisková zpráva


Groupe SEB ČR představuje nový karierní portál pro mladé talenty


Světový lídr v oblasti malých domácích spotřebičů a kuchyňského nádobí, společnost Groupe SEB, jenž má své zastoupení ve 150 zemích světa a zaměstnává na 24 000 lidí, zahájila program udržitelnosti růstu a příprav pro budoucnost. Společnost se chce tak soustředit na nábor a rozvoj talentů tím, že jim umožní kariérní růst pomocí mobility a zvyšováním jejich odbornosti.

Groupe SEB ČR představuje nový karierní portál pro mladé talenty

Praha, 10.10.2011: Světový lídr v oblasti malých domácích spotřebičů a kuchyňského nádobí, společnost Groupe SEB, jenž má své zastoupení ve 150 zemích světa a zaměstnává na 24 000 lidí, zahájila program udržitelnosti růstu a příprav pro budoucnost. Společnost se chce tak soustředit na nábor a rozvoj talentů tím, že jim umožní kariérní růst pomocí mobility a zvyšováním jejich odbornosti.

“V posledních deseti letech se počet zaměstnanců společnosti Groupe SEB takřka zdvojnásobil. Společnost získala akvizicemi několik dalších firem a stala se ještě o mnoho více mezinárodní, působící jako jeden celek. Tento rozmach si tedy vyžaduje ještě více kvalifikovaných manažerů. I když se snažíme využívat našich interních zdrojů, chceme si vytvořit jakýsi soubor lokálních talentů. Program “Attractiveness” má za úkol vyhledávat, udržovat a rozvíjet poteciál právě takových lidí, zejména pak mladých talentů,” objasňuje Harry Touret, Senior Executive Vice President společnosti, zodpovědný za oblast lidských zdrojů.


Tato nová stránka humorným, ale přitom lidským a upřímným způsobem znározňuje veškeré aspekty společnosti, různé profesní a kariérní možnosti a způsob, jak se Groupe SEB stará o rozvoj svých zaměstanců se zaměřením na mladé talenty. Na stránce taktéž naleznete aktuální nabídku pracovních pozic s možností zaslání své on-line žádosti.

Více na : www.groupeseb-careers.com
Kontakt:

Olga Kunešová
výkonná ředitelka
olga.kunesova@bigfishco.cz
www.bigfishco.cz
602105322


Vstoupit do diskuse >> | Počet příspěvků: 0

Vydáno: 17. 10. 2011 10:29
Kategorie: Personalistika
Název zdroje: Groupe SEB ČR, spol. s r.o. (NEověřený zdroj [?])
Popis zdroje:
O společnosti Groupe SEB

Roku 1857 se Antoine Lescure usadil v Selongey, Francie a založil si malou dílnu na výrobu hrnců. O 35 let později jeho syn Jean Lescure již zaměstnával 40 pracovníků a z dílny se stala malá továrna. Potomci rodiny Lescure dlouhá léta úspěšně pracovali na dalším rozvoji svého podnikání (posledním potomkem řídícím společnost byl Emmanuel Lescure v letech 1976 – 1990): v roce 1944 jejich společnost přijala název SEB (Société d’Emboutissage de Bourgogne- Burgundy Stamping Company), v roce 1953 vyrobili první tlakový hrnec, který zaznamenal fenomenální úspěch a během 1 roku zdvojnásobili tržby celé společnosti.

V následujících letech společnost SEB učinila dvě důležité akvizice: v roce 1968 koupila společnost Tefal a v roce 1972 společnost Calor. Založila svoji první evropskou pobočku, v roce 1988 koupila značku Rowenta a v témže roce založila své 2 první zahraniční továrny (dnešní Sankt Petěrsburg, SSSR a Toluca, Mexiko).Od té doby společnost GROUPE SEB mnohonásobně rozšířila své aktivity a stala se opravdu nadnárodní společností se sídlem v Lyonu, Francie. V roce 2007 činil obrat společnosti 2 870 milionů € a 174 milionů kusů prodaných výrobků , v roce 2008 zaměstnávala více než 19 000 pracovníků ve 120 zemích, každý rok uvádí na trh přes 200 novinek podpořených více než 1000 držených patentů. Se svými 20 různými značkami se stala světovou jedničkou v oblasti malých kuchyňských přístrojů a nádobí (v ČR se značkami Tefal, Moulinex, Krups, Rowenta, Lagostina se stala jedničkou trhu v roce 2008).

Další informace na www.groupeseb.com nebo na www.groupeseb-download.cz .

PR

Distribucezpráv

>>
Vytvoříme za vás tiskovou zprávu a distribujeme ji 2000 novinářům.
news

Jsemnovinář

Novinářům poskytujeme pouze kvalitní a ověřené informace.
 i 

Jsemnávštěvník

>>
Přečtěte si jedinečné zprávy z první ruky dříve než ostatní.