GREENHOUSING ZDARMA NAVYŠUJE DISKOVOU KAPACITU NA 1 TB A NECHÁVÁ SE NEZÁVISLE MĚŘIT | Tiskovky.info

servis pro novináře


Přihlásit | Registrace
Vytisknout Vytisknout

Tisková zpráva


GREENHOUSING ZDARMA NAVYŠUJE DISKOVOU KAPACITU NA 1 TB A NECHÁVÁ SE NEZÁVISLE MĚŘIT


Praha, 25. července 2011 - Dnešním dnem rozšiřuje společnost Greendata s.r.o. u všech dedikovaných a managed serverů diskový prostor z 500 GB na 1 TB se zachováním konečné ceny. Greenhousing navíc nechává své serverovny hlídat nezávislým měřením, aby transparentně doložil své tvrzení 99,9% SLA.

Dvojnásobný disk za stejné peníze
Technologický vývoj jde ve všech směrech kupředu a nevynechává ani obchod se servery. „Ještě před nedávnem jsme nakupovali 500GB disk za částku, která se dnes blíží ceně 1TB disku. A protože chceme dělat business jinak než konkurence, rozhodli jsme se pevné disky Greenhousingových serverů rozšířit z 500 GB na 1 TB při zachování pořizovací ceny,“ vysvětluje strategický krok Petr Hromádko, technický ředitel Greenhousing.cz, a své vyjádření doplňuje: „Dedikovaný server s 1TB diskem příjde zákazníka na 990 Kč a za managed server zaplatí 1190 Kč.“

Greenhousing je pod nezávislou kontrolou
Greenhousing.cz nabízí všem svým zákazníkům smluvní SLA 99,9 %, za čímž si firma stojí, a proto dobrovolně podstupuje kontinuální nezávislé měření svých služeb. „Doména Greenhousing.cz je hostovaná na dedikovaném serveru, který je uložen ve stejné serverovně jako servery a data našich zákazníků. A právě tento server je nezávisle měřen jednou za 3 až 5 minut,“ dodává Hromádko. Službu, měření dostupnosti serverů, poskytuje KÝBL Soft (Aleše Jandy) jako jednu ze svých internetových aktivit. Toto měření není financováno ani jinak podporováno a výsledky nejsou nijak upravovány.

O společnosti Greendata s. r. o.
Greendata s.r.o. je podnik, který se v rámci trhu internetových služeb, pod hlavičkou Greenhousing.cz, úzce specializuje na služby pronájmu internetových serverů a služby s tím související. Služba je určena všem zákazníkům, kteří chtějí provozovat libovolné internetové aplikace, internetové prezentace, webové stránky, e-shopy, a přitom se nechtějí starat ani o technický chod serveru, na němž aplikace běží, ani o nákup a oživení serverového hardwaru. Služba greenhousingu je navíc postavena na myšlence co největší ekologické odpovědnosti a využívání tzv. zelené elektrické energie. Společnost provozuje tři serverovny v telehousech Šárka Business Park a Nový Smíchov a ve Vokovicích. Připojení o kapacitě 100 Mbit/s pro každý server zajišťuje renomovaný provider Pe3ny.net, se kterým firma úzce spolupracuje. Všechny serverovny odebírají zelenou energii.Vstoupit do diskuse >> | Počet příspěvků: 0

Vydáno: 26. 7. 2011 21:05
Kategorie: Ostatní
Název zdroje: Greendata s.r.o. (ověřený zdroj [?])
Popis zdroje:
Greendata s.r.o., je podnik, který se v rámci trhu internetových služeb úzce specializuje na služby pronájmu zelených, internetových serverů, jako jsou dedikované levné servery (pronájem levných, zelených serverů a HW servis), tak i managed levné servery (pronájem levných, zelených serverů, HW servis, administrace a zálohování server dat ) a služby s tím související. Služba Greenhousing je určena všem zákazníkům, kteří chtějí provozovat libovolné internetové aplikace, internetové prezentace, webové stránky, e-shopy nebo herní servery a přitom se nechtějí starat ani o technický chod serveru, na němž aplikace běží, ani o nákup a oživení server hardwaru. Greenhousing je navíc postaven na myšlence co největší ekologické odpovědnosti a využívání tzv. zelené elektrické energie.
PR

Distribucezpráv

>>
Vytvoříme za vás tiskovou zprávu a distribujeme ji 2000 novinářům.
news

Jsemnovinář

Novinářům poskytujeme pouze kvalitní a ověřené informace.
 i 

Jsemnávštěvník

>>
Přečtěte si jedinečné zprávy z první ruky dříve než ostatní.