Greendata má specialistu na sociální sítě | Tiskovky.info

servis pro novináře


Přihlásit | Registrace
Vytisknout Vytisknout

Tisková zpráva


Greendata má specialistu na sociální sítě


Na nově vytvořenou pozici, specialista sociálních sítí společnosti Greendata s.r.o., dnes nastupuje droid @dedikovany. Ve své funkci bude zodpovědný za komunikační strategii společnosti pro sociální sítě: Facebook, Twitter, LinkedIn, Youtube a firemní blog. Zároveň se stává novým maskotem a avatarem společnosti, jež na českém trhu poskytuje serverová řešení a služby pod názvem Greenhousing.cz.

"Droid @dedikovany je velmi zkušeným odborníkem. Věřím, že jeho zkušenosti ještě posílí význam, který nyní Greenhousing přikládá ke komunikaci prostřednictvím sociálních sítí, a to nejen s fanoušky, ale i se zákazníky," říká Zdeněk Maršál, obchodní ředitel společnosti Greendata.
"To, že můžu pracovat na projektu Greenhousing, mě přivádí do radostného režimu," komentuje svůj nástup droid @dedikovany a doplňuje: „Pokud si mě na sociálních sítích vyhledáte, vykáže můj indikátor radosti vysoké hodnoty.“

Pan @dedikovany (CV)
Droid @dedikovany má nainstalováno 765 GB zkušeností z oblasti sociálních sítí a přes 70 TB informací. Před svým jmenováním do významné pozice ve společnosti Greendata byl úhledně zabalen v černé krabici s nápisem - Katedra kybernetiky, Fakulta elektrotechnická, ČVUT, Praha. Na twitteru je k nalezení pod @dedikovany, na Facebooku: Greenhousing-servery a klid, LinkedIn: /company/greendata-s-r-o- a blog píše na adrese blog.greenhousing.cz. Mezi jeho koníčky patří plavání v oleji a závody robovysavačů.Vstoupit do diskuse >> | Počet příspěvků: 0

Vydáno: 15. 6. 2011 22:37
Kategorie: Ostatní
Název zdroje: Greendata s.r.o. (ověřený zdroj [?])
Popis zdroje:
Greendata s.r.o., je podnik, který se v rámci trhu internetových služeb úzce specializuje na služby pronájmu zelených, internetových serverů, jako jsou dedikované levné servery (pronájem levných, zelených serverů a HW servis), tak i managed levné servery (pronájem levných, zelených serverů, HW servis, administrace a zálohování server dat ) a služby s tím související. Služba Greenhousing je určena všem zákazníkům, kteří chtějí provozovat libovolné internetové aplikace, internetové prezentace, webové stránky, e-shopy nebo herní servery a přitom se nechtějí starat ani o technický chod serveru, na němž aplikace běží, ani o nákup a oživení server hardwaru. Greenhousing je navíc postaven na myšlence co největší ekologické odpovědnosti a využívání tzv. zelené elektrické energie.
PR

Distribucezpráv

>>
Vytvoříme za vás tiskovou zprávu a distribujeme ji 2000 novinářům.
news

Jsemnovinář

Novinářům poskytujeme pouze kvalitní a ověřené informace.
 i 

Jsemnávštěvník

>>
Přečtěte si jedinečné zprávy z první ruky dříve než ostatní.