Google AdWords mají na českém trhu nového konkurenta | Tiskovky.info

servis pro novináře


Přihlásit | Registrace
Vytisknout Vytisknout

Tisková zpráva


Google AdWords mají na českém trhu nového konkurenta


Pardubice/Praha – Po měsících testování bude v říjnu 2012 uveden na český trh nový PPC reklamní systém českých programátorů pod názvem mClick, který bude dalším z konkurentů služeb AdWords a AdSense amerického gigantu Google. Dnes ho odborné veřejnosti oficiálně představili jeho vývojáři, podle kterých bude reklama cílena kontextově a systém bude mít moderní uživatelské rozhraní.

„Služba nabídne tři možnosti využití. Vedle inzerce vlastních produktů umožňuje majitelům webů vydělávat prostřednictví svého webu nebo získání pasivního přijmu budování týmu uživatelů mClick,“ vysvětluje ředitel projektu mClick František Hanovec, který službu na český trh osobně uvedl. Inzeráty se podle jeho vyjádření budou zobrazovat na tematicky zaměřených webech, které navštěvuje cílová skupina.

Nové služby a jednodušší ovládání
Absolutní novinkou je pak mClick Partner Program, který dává příležitost získat pravidelný pasivní příjem přivedením nových uživatelů do mClicku. Otevírá tak dveře do světa PPC reklamy kromě inzerentů a majitelů webů novým potenciálním uživatelům.
„Služba mClick v sobě nese pokročilý nástroj pro sledování konverzí, modul pro vykreslení dat do grafu a poskytuje možnost komunikovat mezi samotnými uživateli pomocí integrované pošty,“ vyjmenovává hlavní přednosti služby Hanovec a dodává: „Sledování kampaní a výdělků pomocí chytrých telefonů je v dnešní době samozřejmostí, proto jsme připravili i přehlednou mobilní verzi aplikace.“
Služba mClick je přímou konkurencí služeb eTarget, AdWords společnosti Google a Sklik společnosti Seznam.cz. Na český trh jí uvádí společnost Chovanec Media, která své služby a aplikace nabízí v České republice a některých zahraničních zemích jako jsou Slovensko, Německo nebo USA. Společnost věří, že se jí v příštích dvou letech podaří s produktem mClick výrazně prorazit na trhu internetové reklamy v České republice, který se dle dostupných studií neustále rozšiřuje.

Více informací:
www.mclick.cz

Další informace:
http://chovanec-media.cz/mClick/prihlaseni.jpg
http://chovanec-media.cz/mClick/kampane.jpg
http://chovanec-media.cz/mClick/web.jpg
Kontakt:

Tomáš Zdechovský
Jednatel
info@commservis.com
http://www.commservis.com
734 335 909
+420 495 279 247


Vstoupit do diskuse >> | Počet příspěvků: 0

Vydáno: 24. 9. 2012 21:15
Kategorie: Média a reklama
Název zdroje: Agentura Commservis.com (ověřený zdroj [?])
Popis zdroje:
Komunikační a public relations agentura specializující se manažerské vzdělávání, public relations, krizovou komunikaci a mediální obhajoby, politickou komunikaci, outdoor/teambuilding, tvorbu marketing strategií, image, výzkumy a analýzy. Jazykové kurzy pro firmy, instituce a manažery: angličtina, němčina, italština, francouzština, španělština ve třech úrovních pokročilosti.
PR

Distribucezpráv

>>
Vytvoříme za vás tiskovou zprávu a distribujeme ji 2000 novinářům.
news

Jsemnovinář

Novinářům poskytujeme pouze kvalitní a ověřené informace.
 i 

Jsemnávštěvník

>>
Přečtěte si jedinečné zprávy z první ruky dříve než ostatní.