Generica uvádí na český trh unikátní vitaminové dětské kapky | Tiskovky.info

servis pro novináře


Přihlásit | Registrace
Vytisknout Vytisknout

Tisková zpráva


Generica uvádí na český trh unikátní vitaminové dětské kapky


Společnost Generica, největší slovenský výrobce doplňků stravy, přichází na trh s originálními kapkami B-komplex a kapkami Vitamin C. Jedná se o první dětské kapky na tuzemském trhu, které obsahují pouze jeden konkrétní druh vitaminu. Oba produkty jsou navíc vyráběny pomocí ekologické technologie, která využívá sluneční energii, a chrání tak životní prostředí.

Nové produkty společnosti Generica jsou určeny pro děti ve věku 3 až 14 let. Díky ojedinělému složení nových kapek je možné dítěti podat pouze ten vitamin, kterého má nedostatek. Vitaminy C a B chrání organismus před vznikem infekcí a jsou důležité pro zdravý vývoj dítěte. Nové doplňky stravy je možné od září volně zakoupit v lékárnách po celém území České republiky.

„Na trhu je k dostání množství multivitaminových doplňků stravy pro děti, zcela však chybí monovitaminové přípravky. Rozhodli jsme se proto tuto mezeru zaplnit a nabídnout kapky s unikátním složením,“ uvedla Klára Minczinger, produktová manažerka společnosti Generica, která se na výrobu doplňků stravy specializuje již 16 let. „Pro zahájení prodeje nových dětských kapek jsme cíleně zvolili měsíc září, kdy je organismus dítěte po nástupu do školky či školy tradičně více zatížen. Navíc hrozí zvýšené riziko chřipkové epidemie a nachlazení,“ doplnila Minczinger.

Složení vitaminových kapek vytvořila společnost Generica přímo na míru dětem od 3 let věku. Kapky neobsahují cukr, ale přírodní sladidlo xylitol, které má ochranný vliv na dětský chrup. Nespornou výhodou nových kapek je i jejich ovocná a višňová příchuť. Dětem kapky příjemně chutnají, čímž je výrazně usnadněné jejich dávkování.

„V rámci akční nabídky aktuálně dodáváme Vitamin C kapky a B-komplex kapky ve společném balení, které obsahuje plyšovou hračku. Děti tak mohou sbírat sadu šesti maňásků. Cílem této akce je vzbudit v dětech samotných zájem o užívání vitaminů,“ vysvětlila Eva Stanislavská, marketingová manažerka společnosti Generica. „Na základě filozofie naší společnosti navíc dětské kapky vyrábíme pomocí sluneční energie. Chceme tak do budoucna pro děti zachovat zdravé životní prostředí,“ dodala Stanislavská.Kontakt:

Petr Lesenský
pr@lesensky.cz
+420774743800


Vstoupit do diskuse >> | Počet příspěvků: 0

Vydáno: 26. 9. 2011 20:56
Kategorie: Zdraví a zdravotnictví
Název zdroje: Petr Lesenský (ověřený zdroj [?])
Popis zdroje:
Tým odborníků specializujících se na PR, média a marketing.
PR

Distribucezpráv

>>
Vytvoříme za vás tiskovou zprávu a distribujeme ji 2000 novinářům.
news

Jsemnovinář

Novinářům poskytujeme pouze kvalitní a ověřené informace.
 i 

Jsemnávštěvník

>>
Přečtěte si jedinečné zprávy z první ruky dříve než ostatní.