Generálním partnerem festivalu Lípa Musica se stala společnost Everesta, s.r.o. | Tiskovky.info

servis pro novináře


Přihlásit | Registrace
Vytisknout Vytisknout

Tisková zpráva


Generálním partnerem festivalu Lípa Musica se stala společnost Everesta, s.r.o.


Generálním partnerem hudebního festivalu Lípa Musica pro rok 2011 se stala vzdělávací a poradenská společnost Everesta, s.r.o.

Ačkoliv festival proběhne až na přelomu září a října tohoto roku, přípravy jsou již v plném proudu. O tom, co je nového a co v rámci letošního ročníku na návštěvníky festivalu čeká, nám jeho ředitel Martin Prokeš, řekl: „Momentálně se pilně pracuje na spuštění festivalového webu, na kterém budou zároveň naši posluchači seznámeni s programem. Zároveň se připravují kompletní festivalové materiály (vstupenky, plakáty, katalog, digitální spot do kina a samotný předprodejní systém). V letošním roce zahájí festival mimořádná osobnost evropské operní scény paní Eva Urbanová.“

Úloha generálního partnera nespočívá, jak by se mohlo zdát, pouze v poskytování financí. Everesta, s.r.o. se bude podílet na propagaci festivalu především zvaním hostů, jak prostřednictvím elektronické pozvánky, tak po telefonu. K dispozici dá tisíce vlastních kontaktů a call centrum s týmem profesionálních operátorů. Mimo jiné bude také pořádat slavnostní raut. „Festival Lípa Musica je prestižní akcí, která má v názvu region, ze kterého pochází naše společnost a přitom má výrazně nadregionální charakter. Navíc vážná hudba působí pozitivně na emoce lidí a my jako vzdělavatelé dobře víme, že v lidském životě jsou emoce rozhodující,
a čím víc je těch pozitivních, tím lépe,“ říká o podpoře festivalu ředitel společnosti pan Radomil Bábek.

Letos se bude konat již 10. ročník hudebního festivalu. Na tom minulém si mohli návštěvníci poslechnout mj. Pražskou komorní filharmonii, Stadlerovo klarinetové kvarteto nebo Hanu Hegerovou a skupinu Petra Maláska.


Vstoupit do diskuse >> | Počet příspěvků: 0

Vydáno: 23. 5. 2011 16:07
Kategorie: Kultura
Název zdroje: Everesta, s.r.o. (NEověřený zdroj [?])
Popis zdroje:
O společnosti Everesta
Vzdělávací a poradenská společnost Everesta (dříve ECS Edconsia) se sídlem v České Lípě má své zastoupení již v šesti českých a moravských městech. Vzdělávání, firemní poradenství, eventy a konference a další služby firmám, to jsou hlavní oblasti, ve kterých nabízí svým klientům pomoc. Dceřiná společnost ECS Eurofinance se specializuje na kompletní dotační poradenství a konzultační služby v oblasti zadávání výběrových řízení.
PR

Distribucezpráv

>>
Vytvoříme za vás tiskovou zprávu a distribujeme ji 2000 novinářům.
news

Jsemnovinář

Novinářům poskytujeme pouze kvalitní a ověřené informace.
 i 

Jsemnávštěvník

>>
Přečtěte si jedinečné zprávy z první ruky dříve než ostatní.