Gastro zařízení | Tiskovky.info

servis pro novináře


Přihlásit | Registrace
Vytisknout Vytisknout

Tisková zpráva


Gastro zařízení


Společnost Nosreti a. s. se zabývá prodejem gastro zařízení již od roku 1990. Je výhradním zástupcem značek Juka, Polair, Vestfrost a přímým dovozcem značek Icematic, Zoin a Tefcold. Prodává také vlastní brandovou značku Nordline, která zahrnuje několik evropských a světových výrobců chladicích vitrín.

Nosreti a. s. se specializuje na prodej gastro zařízení již 21 let a za tuto dobu neustále zvyšujeme kvalitu nabízených služeb. Pravidelně vystavujeme na veletrhu Inteco a Salima. Nasloucháme potřebám zákazníků a nabízíme komplexní řešení pro vaši provozovnu. Sledujeme trendy v oblasti gastro zařízení, abychom vyhověli vaší poptávce. Vyslechneme potřeby i těch nejnáročnějších zákazníků.

Veškerá chladicí technika, která je v prodeji na www.nosreti-gastro.cz, je certifikována a výrobky jsou v souladu s Evropskou legislativou. Po celé ČR i SR je síť servisních pracovníků v dosahu do 30 km. Naší prioritou jsou rychlé dodací lhůty. Většinu výrobků máme skladem a pokud tomu tak není, jsou dodací lhůty 2 až 4 týdny. Nosreti a. s. nemá žádné kamenné obchody, v případě, že si chcete vámi vybrané gastro zařízení prohlédnout, po dohodě můžete navštívit naše sklady v Ostravě, popřípadě vás odkážeme na velkoobchodního partnera ve vašem nejbližším okolí.
NAŠE PRIORITY:

* špičkové výrobky evropských a světových výrobců
* rychlé dodací lhůty
* kompletní realizace provozovny na míru
* kompletní servis
* doprava zboží zdarma

Chladicí vitríny

chladicí vitrínyJedná se o řadu výrobků, které slouží k zařízení provozoven, jako jsou cukrárny, restaurace, rychlá občerstvení, potraviny apod. Nabízíme řešení pro každý interiér. Díky široké nabídce vitrín a bohaté barevné škále najdeme řešení pro každou provozovnu. Základní barevná řada chladicích vitrín obsahuje až 34 barev, na objednávku pak můžete získat dřevěné opláštění v různých dekorech, díky kterým dokonale doladíte interiér cukrárny nebo jiné provozovny. Pro chladicí vitríny lze dále na objednávku pořídit osvětlení polic, noční rolety, LED osvětlení nebo spojování do sestav. U přístěnných vitrín lze doobjednat odtávací tyče, zasklené verze, tyče a háky na uzeniny nebo reklamní potisk.Veškeré u nás zakoupené zboží vám dovezeme na místo. Tato nabídka se týká objednávek nad 4000 Kč.Vstoupit do diskuse >> | Počet příspěvků: 0

Vydáno: 27. 10. 2011 13:28
Kategorie: Ostatní
Název zdroje: Nosreti (NEověřený zdroj [?])
PR

Distribucezpráv

>>
Vytvoříme za vás tiskovou zprávu a distribujeme ji 2000 novinářům.
news

Jsemnovinář

Novinářům poskytujeme pouze kvalitní a ověřené informace.
 i 

Jsemnávštěvník

>>
Přečtěte si jedinečné zprávy z první ruky dříve než ostatní.