Galerie Harfa je v evropském finále ICSC o nejlepší nové obchodní centrum | Tiskovky.info

servis pro novináře


Přihlásit | Registrace
Vytisknout Vytisknout

Tisková zpráva


Galerie Harfa je v evropském finále ICSC o nejlepší nové obchodní centrum


Praha, 8. 12. 2011 – Pražské obchodní a zábavní centrum Galerie Harfa se stalo jediným českým zástupcem v evropském finále prestižní soutěže ICSC Awards 2012. V kategorii „nová velká obchodní centra s plochou nad 40 000 m2“ bude soupeřit s dvěma tureckými a jedním francouzským obchodním centrem. Vítěze vybere Mezinárodní rada obchodních center (International Council of Shopping Centers) v dubnu příštího roku.


O ceny ICSC Awards 2012 se mohla ucházet centra, která byla nově otevřena či rekonstruována nebo rozšířena v období mezi 1. červencem 2009 a 30. červnem 2011. Galerie Harfa byla otevřena v loňském roce. Hodnotícími kritérii byl především mix nájemců, komerční úspěch, služby pro zákazníky, architektura centra a v neposlední řadě i jeho integrace do okolního prostředí.

Galerie Harfa byla v sousedství 02 areny slavnostně otevřena 11. 11. loňského roku. Launchovací kampaň se sloganem „Tady žiješ“ provázely výrazné vizuály s figurínami a guerillová kampaň „harfáků“ v ulicích Prahy, které pro obchodní centrum připravila komunikační agentura AETNA.

Před letošními Vánocemi centrum spolupráci s agenturou obnovilo a připravilo kampaň s lovením dárků, která znovu propojuje outdoorové plochy, printovou inzerci i promotýmy se sítěmi plných ulovených dárků přímo v ulicích Prahy.

Mezi finalisty ve všech třech kategoriích figuruje letos celkem 11 zemí. Nejvíce finalistů má Německo (4), následované Tureckem (3). Po jednom finalistovi má Česká republika (Galerie Harfa), Andorra, Nizozemsko, Portugalsko, Belgie, Rakousko, Francie, Švédsko a Norsko. Poprvé za 10 let se mezi finalisty nedostalo ani jedno obchodní centrum z Velké Británie.###

Galerie Harfa je největším obchodním a administrativním centrem v Praze. Nachází se v těsném sousedství O2 areny v Praze Vysočanech. Galerie Harfa byla slavnostně otevřena 11.11.2010 v 11:00 hodin. Nabízí 160 obchodů na třech podlažích o celkové výměře 49 tisíc m². Zvláštní atrakcí centra je terasová střešní zahrada přístupná z restaurací a food courtu, která nabízí velké dětské hřiště, ledové kluziště, zábavní vodní prvky a multimediální atrakce. Centrum je dopravně napojeno na stanici metra Českomoravská, autobusový terminál, tramvajové linky v ulici Českomoravská (případně Sokolovská) a železniční nádraží Praha Libeň. Autem je možné vjet do dvoupodlažního podzemního parkingu centra, který má kapacitu 1 600 parkovacích míst. Více informací na www.galerieharfa.cz.

Komunikační agentura AETNA byla založena v listopadu 1992 současným majitelem firmy Pavlem Doležalem a na trhu marketingových služeb je silným hráčem již 20. rokem. Díky spolupráci pěti interních oddělení je agentura schopna nabídnout svým nadnárodním, národním i regionálním klientům kompletní služby z oblasti reklamy, marketingu a komunikace.
Prioritou agentury je intenzivní a dlouhodobá spolupráce s klienty, pragmatický přístup k řešení úkolů a optimalizace nákladů na komunikační aktivity. Cílem agentury je účinná komunikace všech aktivit z portfolia klientů. Informace o komunikační agentuře AETNA: www.aetna.cz.
Kontakt:

Marek Hadra
PR Director
hadra@aetna.cz
511114730


Vstoupit do diskuse >> | Počet příspěvků: 0

Vydáno: 14. 12. 2011 8:56
Kategorie: Ostatní
Název zdroje: AETNA, spol. s r. o. (ověřený zdroj [?])
Popis zdroje:
Poskytujeme komplexní služby v oblasti marketingu a PR.
PR

Distribucezpráv

>>
Vytvoříme za vás tiskovou zprávu a distribujeme ji 2000 novinářům.
news

Jsemnovinář

Novinářům poskytujeme pouze kvalitní a ověřené informace.
 i 

Jsemnávštěvník

>>
Přečtěte si jedinečné zprávy z první ruky dříve než ostatní.