Fotografie Vašich usmívajících se dětí pomůžou dětem v Africe | Tiskovky.info

servis pro novináře


Přihlásit | Registrace
Vytisknout Vytisknout

Tisková zpráva


Fotografie Vašich usmívajících se dětí pomůžou dětem v Africe


Portál MojeChytreDite.cz ve spolupráci s Unicefem ČR rozběhl od 14. listopadu fotografickou soutěž, kam mohou nejen rodiče poslat fotografii svého usmívajícího se potomka a přispět tak 10 Kč dětem strádajících akutní podvýživou v Africkém rohu. Soutěže se může zúčastnit každý, kdo do 14. prosince zašle 1 autorskou fotografii prostřednictvím facebookové stránky soutěže a splní podmínku, že fotografie musí zachycovat dítě ve věku do 15 let a nesmí být nikde jinde publikována (souběžně ani dříve). Cílem akce je získat finanční prostředky na podporu humanitárních projektů UNICEF v zemích východní Afriky sužovaných hladomorem.

Organizátoři soutěže a generální partner soutěže, společnost AXA ASSISTANCE věnují za každou fotografii Unicefu 10 Kč a za každý platný hlas (like) pro jakoukoliv fotografii 1 Kč. Unicef pro tuto akci zřídil účet bez administrativních nákladů, celá částka tedy bude odvedena na charitativní účely. „Do soutěže se mohou zapojit nejen rodiče, ale také kolektivy, např. školy a školky. Fotografie s největším počtem hlasů pak získají hodnotné ceny. Každý účastník navíc získá zajímavé nákupní výhody v internetové hračkárně na našem portálu.“ komentuje soutěž organizátor akce Martin Suchánek.

Za první dva týdny trvání soutěže (od 14. 11. do 27. 11.) se na projekty UNICEF v Africkém rohu podařilo již získat prostředky ve výši 20 600 Kč, což je částka, která zajistí 2377 sáčků terapeutické výživy, postačujících pro záchranu života 16 dětí s akutní podvýživou. Snahou organizátorů soutěže je získat v jejím průběhu prostředky ve výši 65 000 Kč pro záchranu 50 dětí. „Týden před ukončením soutěže eviduje naše soutěžní facebooková stránka 405 fotografií a 27 tisíc hlasů.“ dodává Suchánek.

Facebookovou stránku soutěže najdete na této adrese: http://www.facebook.com/MojeChytreDite.cz?sk=app_153014374795580

Výsledky soutěže budou zveřejněny na stránkách magazínu MojeChytreDite.cz 15.prosince po 18 hodině v sekci soutěž.

Podmínky soutěže:
http://magazin.mojechytredite.cz/souteze-inzerce/usmev-pro-unicef-oficialni-pravidla-souteze
Kontakt:

Kateřina Fišarová
PR manažerka
fisarova@profitklub.cz
www.profitklub.cz
+420 775 721 151


Vstoupit do diskuse >> | Počet příspěvků: 0

Vydáno: 8. 12. 2011 11:30
Kategorie: Ostatní
Název zdroje: portál MojeChytreDite.cz (NEověřený zdroj [?])
PR

Distribucezpráv

>>
Vytvoříme za vás tiskovou zprávu a distribujeme ji 2000 novinářům.
news

Jsemnovinář

Novinářům poskytujeme pouze kvalitní a ověřené informace.
 i 

Jsemnávštěvník

>>
Přečtěte si jedinečné zprávy z první ruky dříve než ostatní.