Fotbalové klání nejdeckých základních škol "Horní versus Dolní" | Tiskovky.info

servis pro novináře


Přihlásit | Registrace
Vytisknout Vytisknout

Tisková zpráva


Fotbalové klání nejdeckých základních škol "Horní versus Dolní"


V pondělí 20.června uspořádal WITTE Fotbalový tým pro žáky a žákyně 5.-9.tříd 1.ročník turnaje v kopané „Horní“ versus „Dolní“. Fotbalového klání se z obou nejdeckých základních škol zúčastnilo osm desítek hráček a hráčů. Výsledné skóre vyznělo 4:1 ve prospěch Dolňáků – ZŠ Nejdek náměstí.

„Jsme dobrovolným sdružením zaměstnanců WITTE Automotive, kteří si rádi zahrají fotbal. Jelikož naše firma podporuje sportovní aktivity dětí a mládeže, vymysleli a zorganizovali jsme pro místní děti turnaj „Horní versus Dolní“. Děkujeme vedení obou nejdeckých základních škol za podporu a sestavení školních výběrů z 5.-9.tříd,“ za WITTE Fotbalový tým říká Branislav Adamovic. A dodává: „Děkujeme všem učitelům za pomoc při udržení pořádku na hřišti a všem přítomným za vzorné chování jak hráčům, tak fanouškům.“

V turnaji hrála pětičlenná družstva na fotbalovém hřišti s umělým povrchem v areálu ZŠ Nejdek náměstí. Výbornou diváckou kulisu vytvořili právě účastníci turnaje a spolužáci. V turnaji byly vidět vyrovnané zápasy i fotbalové exhibice 10:0 či 9:0 v podání Dolňáků. Zpestřením bylo závěrečné utkání mezi chlapci 8. a 9.třídy Horní školy s děvčaty 7. – 9. tříd dolní školy– vicemistryněmi ČR v kopané základních škol. Chlapci z Horní školy zaslouženě zvítězili.

WITTE Fotbalový tým plánuje pro příští ročník i putovní pohár, kde bude každý rok vypískovaná vítězná škola. Ve svých fotbalových plánech mají WITTE fotbalisté jasný cíl - dobrou reprezentaci ve firemní lize Karlovarského kraje. Chtějí být dobrým příkladem fotbalovým talentům, pro kterým je turnaj „Horní versus Dolní“ určen.
Kontakt:

Martina Poštová
martina.postova@witte-automotive.cz


Vstoupit do diskuse >> | Počet příspěvků: 0

Vydáno: 22. 6. 2011 9:33
Kategorie: Sport
Název zdroje: WITTE Nejdek, spol. s r.o. (ověřený zdroj [?])
Popis zdroje:
WITTE Automotive v Nejdku je předním českým výrobcem zamykacích systémů a klik pro automobilový průmysl.
PR

Distribucezpráv

>>
Vytvoříme za vás tiskovou zprávu a distribujeme ji 2000 novinářům.
news

Jsemnovinář

Novinářům poskytujeme pouze kvalitní a ověřené informace.
 i 

Jsemnávštěvník

>>
Přečtěte si jedinečné zprávy z první ruky dříve než ostatní.