Flamingopark uvedl plážovou kolekci z Karibiku | Tiskovky.info

servis pro novináře


Přihlásit | Registrace
Vytisknout Vytisknout

Tisková zpráva


Flamingopark uvedl plážovou kolekci z Karibiku


Každý měsíc Vám představujeme novou tvář, designéra či značku, která přistoupila ke spolupráci s Flamingoparkem. Pro měsíc červen jsme vybrali designérku Paulu Valencii, která pro Flamingopark vytvořila plážovou kolekci plavek, šortek a sukýnek nazvanou Maracuba.

Paula Valencia pochází z Kolumbie, z města plného designu a módy Medellin. Po vystudování oděvního návrhářství se Paula zúčastnila mezinárodní televizní soutěže Fashion Runway. Její dominantní charakter a odvážný styl upoutal natolik, že se dostala až do finále. Paula nejraději navrhuje pro sebevědomé ženy, které na sebe rádi lákají pozornost kolemjdoucích. Letošní sezónu se Paula věnuje linii plavek a spodního prádla. Každý kousek navrhuje zvlášť, odvážně kombinuje různé materiály a střihy doplňuje o originální detaily. Všimněte si barevné podšívky, díky které můžete plavky nosit oboustranně. Lemy plavek jsou prošité barevnými nitěmi a šňůrky často zdobené dalšími komponenty. K výrobě plavek jsou použité vysoce kvalitní materiály dovezené z Itálie. Celá kolekce je vyrobena ručně a pouze po jednom kuse od každého designu.
Kolekce je k dostání ve Flamingopark Design Boutique na Praze 1 v blízkosti Palladia.
Poznámky pro editory:
Za zrodem Flamingoparku stojí zakladatelé Martina a Andrew, kteří oslovují tvůrce a designéry ze zahraničí, aby se připojili ke značce Flamingopark a začali pro české zákazníky vytvářet osobité předměty. Historie značky sahá do roku 1996, kdy v horké Austrálii Martina a Andrew nabídli první produkty místním obchůdkům. Ohlas byl velký a potřeba šířit Flamingopark dále je dovedla v roce 2007 zpět do Čech.
Dnes je Flamingopark velká rodina designerů, řemeslníků a přátelských spolupracovníků z různých koutů světa. Flamingopark dodává své produkty do dalších alternativních obchůdků jako je Parazit a Pourpour, dále provozuje vlastní e-shop www.flamingopark.cz . Na jaře tohoto roku otevřel Flamingopark Design Boutique v Truhlářské ulici na Praze 1.
Kontakt:

Martina Gizova
PR manager
martina@flamingopark.cz
www.flamingopark.cz


Vstoupit do diskuse >> | Počet příspěvků: 0

Vydáno: 13. 6. 2011 17:23
Kategorie: Ostatní
Název zdroje: Flamingopark s.r.o. (NEověřený zdroj [?])
Popis zdroje:
design, návrhářství, móda
PR

Distribucezpráv

>>
Vytvoříme za vás tiskovou zprávu a distribujeme ji 2000 novinářům.
news

Jsemnovinář

Novinářům poskytujeme pouze kvalitní a ověřené informace.
 i 

Jsemnávštěvník

>>
Přečtěte si jedinečné zprávy z první ruky dříve než ostatní.