Flamingopark uvedl na trh novou zimní kolekci | Tiskovky.info

servis pro novináře


Přihlásit | Registrace
Vytisknout Vytisknout

Tisková zpráva


Flamingopark uvedl na trh novou zimní kolekci


Nadčasová značka Flamingopark uvedla na trh novou zimní kolekci. Modely této značky jsou vyhledávané klientelou z kreativních profesí, u kterých předurčují úspěch nekonvenční střihy a tradiční etický způsob výroby.

Nová zimní kolekce je oproti těm předešlým obsáhlejší, v nabídce jsou kalhoty, legíny, sukně, topy, šaty a nově také teplé svetry a dlouhé viskózové kabáty. Kolekci dominují pohodlné volné siluety, zdobnými prvky jsou kromě asymetrie rozmanitě použité zipy, řasení a nejrůznější zapínací mechanizmy. Například kabát ´Pin it´je střižen z několika kusů stejného materiálu, jehož spoje jsou viditelně propojeny a dodává mu tak neformální ležérní vzhled. Zapíná se velkou mosaznou sponou, jejíž umístění si můžete zvolit sami a vytvořit si pokaždé menší obměnu. V nabídce najdete také černé koktejlky ze splývavého hladkého úpletu, které jsou na přicházející sezónu vánočních večírku jak stvořené. Široká nabídka nejrůznějších kalhot zase uspokojí milovníky sportovní elegance.

Paleta barev této kolekce je v základních odstínech, kterým vévodí černá, šedá a vínová. Příjemný kontrast těmto klasickým barvám nabízí svěží doplňky obsahující šperky, pestré šály, nákrčníky a nejrůznější barevné I nebarevné kožené pásky a kabelky. Kolekci si oblíbíte pro nezaměnitelný rukopis, nositelnost modelů i vysoce ženské siluety.

Kampaň zima 2013 vznikla v jedinečných prostorech kláštera Tuchoměřice ve spolupráci s fotografem Jonathanem Veselým a stylistkou Lenkou Medalovou. Jednotlivé modely kolekce jsou k dostání ve Flamingopark Design Boutigue v Truhlářské ulici na Praze 1 nebo online na www.flamingopark.cz.

Poznámka pro editory:
Jednotlivé kolekce značky Flamingopark se připravují v Mexiku, odkud zakladatelka Martina Gižová koordinuje spolupráci se spřátelenými designéry. Samotnou produkci kolekce provázejí zásadní etické principy a veškeré modely jsou vyrobeny v limitovaném počtu kusů.

Fotografie z kampaně i produktové fotografie v tiskové kvalitě zašleme na vyžádání. Náhledy jsou k vidění na www.flamingopark.cz.Kontakt:

Martina Gižová
jednatel
martina@flamingopark.cz
www.flamingopark.cz
777772302


Vstoupit do diskuse >> | Počet příspěvků: 0

Vydáno: 26. 10. 2012 19:36
Kategorie: Společnost a životní styl
Název zdroje: Flamingopark s.r.o. (ověřený zdroj [?])
Popis zdroje:
Módní značka nabízející linii oblečení, doplňky designové dárky a bytové dekorace.
PR

Distribucezpráv

>>
Vytvoříme za vás tiskovou zprávu a distribujeme ji 2000 novinářům.
news

Jsemnovinář

Novinářům poskytujeme pouze kvalitní a ověřené informace.
 i 

Jsemnávštěvník

>>
Přečtěte si jedinečné zprávy z první ruky dříve než ostatní.