Fitness-trenink-doma.cz představuje novinku: Fitness video-trénink | Tiskovky.info

servis pro novináře


Přihlásit | Registrace
Vytisknout Vytisknout

Tisková zpráva


Fitness-trenink-doma.cz představuje novinku: Fitness video-trénink


Praha, 4. duben 2011 – firma Fitness-trenink-doma.cz zveřejnila na svých webových stránkách novou formu cvičení doma - Fitness video-trénink. Jde o nový způsob cvičení s videem na internetu. Klade si za cíl poskytovat časově vytíženým lidem možnost dobře si zacvičit. Čas, místo a obtížnost tréninku si v zásadě určuje každý sám. Autorem projektu je Ondřej Diviš, osobní trenér fitness.

„Fitness video-trénink přináší zájemcům o cvičení novou formu motivace do domácího cvičení. Diváci si vyberou jak náročnou sestavu chtějí cvičit a kdykoli a kdekoli mohou začít. Potřebují pouze připojení na internet,“ řekl k tématu pan Ondřej Diviš, osobní trenér a autor projektu Fitness video-trénink. „Během své letité praxe v oblasti fitness jsem došel k přesvědčení, že lidem většinou brání nedostatek času, aby dali svému tělu zdravý pohyb. Tímto způsobem chceme dát zájemcům o cvičení možnost si zatrénovat a ušetřit při tom volný čas.“

Charakteristika Fitness video-tréninku
Ve Fitness video-tréninku trenér nepředcvičuje, ale vysvětluje jednotlivé cviky a motivuje jedince ke cvičení. Série jsou zaměřeny na zpevnění celé postavy, zejména svalstva dolních končetin, zad, trupu a břicha. Předcvičující na videu předvádějí jinak obtížné sestavy cvičení - pro ženy a pro muže. Cvičení je intenzivní. Cviky probíhají ve 30 vteřinových intervalech.

O firmě:
Firma Fitness-trenink-doma.cz se zabývá osobním trénováním fitness v nestandardních podmínkách - doma, venku, v kanceláři. Nyní nově nabízí i Fitness video-trénink na svých webových stránkách.

Profesní profil:
Mgr. Ondřej Diviš se věnuje fitness více než 6 let. Do konce roku 2008 pracoval pro společnost Holmes Place. V roce 2009 začal působit jako osobní trenér fitness v nestandardních podmínkách. Zaměřuje se zejména na osobní trénování doma, venku, v kanceláři.

Tiskový kontakt:
Ondřej Diviš
Tel.: +420 604 589 946
E-mail: ftd@email.cz
www.fitness-trenink-doma.cz
Kontakt:

Ondřej Diviš
Jednatel
ftd@email.cz
www.fitness-trenink-doma.cz
604 589 946


Vstoupit do diskuse >> | Počet příspěvků: 0

Vydáno: 4. 4. 2011 9:34
Kategorie: Sport
Název zdroje: Fitness-trenink-doma.cz (ověřený zdroj [?])
Popis zdroje:
Firma Fitness-trenink-doma.cz se zabývá osobním trénováním fitness v nestandardních podmínkách - doma, venku, v kanceláři. Nyní nově nabízí i Fitness video-trénink na svých webových stránkách.
PR

Distribucezpráv

>>
Vytvoříme za vás tiskovou zprávu a distribujeme ji 2000 novinářům.
news

Jsemnovinář

Novinářům poskytujeme pouze kvalitní a ověřené informace.
 i 

Jsemnávštěvník

>>
Přečtěte si jedinečné zprávy z první ruky dříve než ostatní.