Firma Bezpečnostní Technologie spustila nový portál | Tiskovky.info

servis pro novináře


Přihlásit | Registrace
Vytisknout Vytisknout

Tisková zpráva


Firma Bezpečnostní Technologie spustila nový portál


Nový informační a prodejní portál týkající se oblasti elektro-slaboproudých systémů www.abcsecurity.cz spustila Kamila Dvořáková-Bezpečnostní technologie. Portál je e-shopem a částečným katalogem produktů, jehož hlavním cílem je poskytnout zákazníkům informace o nabízených produktech v oboru elektronického zabezpečení objektů a kamerových systémů.

Nový webový portál týkající se oblasti elektro-slaboproudých systémů www.abcsecurity.cz spustila Kamila Dvořáková-Bezpečnostní technologie. Portál je e-shopem a katalogem produktů, jehož hlavním cílem je poskytnout zákazníkům informace o nabízených produktech v oboru elektronického zabezpečení objektů a kamerových systémů.
Uživatelé tak mohou na těchto webových stránkách nalézt veškeré aktuální informace týkající se nových technologií drátového i bezdrátového zabezpečení od firem RISCO group, analogových i dig. a IP kamer Panasonic, Merit Lilin vč. záznamových zařízení atp. Součástí e-shopu je také nabídka zdrojů, audio-video modulátorů, GSM komunikátorů.

www.abcsecurity.cz je portál, který nabízí kromě dodávky produktů i jejich instalaci, kompletní návrh, záruční i pozáruční servis a v neposlední řadě technickou podporu, která je u nás na rozdíl od jiných e-shopů naprostou samozřejmostí. Tým pracovníků má mnohaleté zkušenosti v oboru a každoročně se znovu školí v nových technologiích.
Pracujeme pro Vás!


Kontakt:

Kamila Dvořáková
majitel
kamprorady@centrum.cz
www.abcsecurity.cz
+420605190315


Vstoupit do diskuse >> | Počet příspěvků: 0

Vydáno: 21. 7. 2011 11:48
Kategorie: Informační technologie
Název zdroje: Kamila Dvořáková-Bezpečnostní technologie (ověřený zdroj [?])
Popis zdroje:
Firma se zabývá činností v oboru elektro-slaboproud. Provedeme zákazníka problematikou zabezpečení jeho objektu(rodinné domy, byty, kanceláře, obchodní prostory atd. )od samého počátku. Návrh vhodného řešení elektronického zabezpečení i průmyslového kamerového systému, podrobné vysvětlení funkčnosti, dodávka i instalace a následné zaškolení. Dále firma nabízí prodej samostatných komponentů i celých systémů pro malé a střední aplikace a školení začínajících elektromontérů. Působí v Praze a středních Čechách a dále v Libereckém kraji. E-shop pro oblast celé ČR.
PR

Distribucezpráv

>>
Vytvoříme za vás tiskovou zprávu a distribujeme ji 2000 novinářům.
news

Jsemnovinář

Novinářům poskytujeme pouze kvalitní a ověřené informace.
 i 

Jsemnávštěvník

>>
Přečtěte si jedinečné zprávy z první ruky dříve než ostatní.