Finanční know-how pod jednou střechou | Tiskovky.info

servis pro novináře


Přihlásit | Registrace
Vytisknout Vytisknout

Tisková zpráva


Finanční know-how pod jednou střechou


Specialisté na finanční vzdělávání, společnosti Controller-Institut a Point Consulting, spojily své síly. Od 1. ledna 2010 představí svým klientům společnou nabídku vzdělávacích aktivit.

Spojením zkušeností těchto dvou firem vzniká v České republice subjekt s dominantním postavením v oblasti odborného vzdělávání a rozvoje finančních pozic.

„Propojení firem přináší výhody především našim zákazníkům,“ uvedla Olga Cechlová, jednatelka Controller-Institut. „Pod jednou střechou tak naleznou nejširší nabídku finančního vzdělávání, včetně osvědčených in-house tréninků a e-learningu.“ Jednatel společnosti Point Consulting, Ladislav Profota, k tomu dodává: „Sdílené zkušenosti spolu s rakouskou mateřskou společností Controller-Institutu využijeme pro růst v nových segmentech, jakými jsou poradenské služby pro finanční ředitele či finanční instituce.“

Obě společnosti sdruží také své členské kluby do jediné neziskové organizace, která se bude věnovat rozvoji a certifikaci finančních pozic. Takto nově vzniklá platforma se stane místem pro další posílení spolupráce s vysokými školami a spolupracujícími firmami.

Controller-Institut při Contrast Consulting Praha je dceřinou společností rakouské centrály Contrast Management Consulting Wien. Pořádá vzdělávací akce zaměřené převážně na controlling, finance, management a využití IT. Na českém trhu působí od roku 1995.

Point Consulting je českou společností působící v oblastech otevřeného vzdělávání, interního vzdělávání a poradenství; mezi její hlavní témata patří strategie, finanční a procesní řízení. Na českém a slovenském trhu působí od roku 1997.

Pro obě firmy se jedná o krok dopředu – spojení potenciálu společností se pozitivně odrazí v rozšířené nabídce seminářů i konferencí, stejně jako ve zvýšené kvalitě těchto akcí.
Kontakt:

Andrea Popovová
PR koordinátor
andrea.popovova@controlling.cz
+420/224314184


Vstoupit do diskuse >> | Počet příspěvků: 0

Vydáno: 13. 11. 2009 10:38
Kategorie: Studium a vzdělání
Název zdroje: Controller Institut s.r.o. (ověřený zdroj [?])
Popis zdroje:
Controller-Institut patří k nejvýznamnějším vzdělávacím a poradenským společnostem ve střední Evropě. Vzdělávací programy mají předepsaný standard v oblasti metodiky a kvality daný dlouholetými zkušenostmi mateřské společnosti a požadavky IGC. Pracujeme v oblastech vzdělávání, podnikového poradenství, stejně jako výzkumu a vývoje v oborech controlling, účetnictví, Corporate Finance, strategie a řízení podniku. Ve svých aktivitách spolupracujeme s předními odborníky z českých a rakouských univerzit (Vysoká škola ekonomická, Hospodářská univerzita ve Vídni). Naše kurzy jsou certifikovány International Education Society.
PR

Distribucezpráv

>>
Vytvoříme za vás tiskovou zprávu a distribujeme ji 2000 novinářům.
news

Jsemnovinář

Novinářům poskytujeme pouze kvalitní a ověřené informace.
 i 

Jsemnávštěvník

>>
Přečtěte si jedinečné zprávy z první ruky dříve než ostatní.