Finanční akademie Pioneer Investments zahájila rok 2012 přednáškou v Neveklově | Tiskovky.info

servis pro novináře


Přihlásit | Registrace
Vytisknout Vytisknout

Tisková zpráva


Finanční akademie Pioneer Investments zahájila rok 2012 přednáškou v Neveklově


Vzdělávací projekt Finanční akademie Pioneer Investments ČR 18. ledna úspěšně vstoupil již do své páté sezóny, a to přednáškou na ekonomickém lyceu v Neveklově. Roman Dvořák, analytik produktů a trhu, tentokrát přednášel studentům čtvrtého ročníku na téma dluhové krize a jejího dopadu na domácnosti, vlády, firmy a investory.

„Lyceum v Neveklově je za dobu mého přednášení v rámci Finanční akademie první školou, která současné dluhové krizi věnuje prostor i na školní nástěnce. Studenti tak, pokud chtějí, mají základní přehled o aktuálním ekonomickém dění,“ uvedl Roman Dvořák, analytik trhu a produktů Pioneer Investments ČR a dodal: „zároveň mne potěšilo, že studenti budou o této přednášce psát referát.“

„Součástí letošní první přednášky byla opět také interaktivní flashová hra na principu lodí, při které si studenti mohli zábavnou formou ověřit své znalosti z oblasti investování a finančních trhů. Ti neveklovští se ukázali být pozornými posluchači – všechny týmy odpovídaly přesně a velice vyrovnaně, takže došlo i na závěrečnou rozstřelovací otázku,“ doplnila Dana Řezníková, ředitelka marketingu a PR Pioneer Investments ČR.

Investiční skupina Pioneer Investments realizuje vzdělávací projekt Finanční akademie pro studenty letos již pátým rokem. Hlavním cílem projektu je poutavou diskusí přiblížit mladým lidem téma ekonomiky ve vztahu k reálnému životu. Přednášky jsou pro školy zcela bezplatné a zapojují se do nich zaměstnanci společnosti i širší management. Kromě České republiky Finanční akademie funguje již několik let i na Slovensku.
Kontakt:

Martina Lasotová
Account Executive
martina.lasotova@stance.cz
+420-725-015-374
+420-224-810-809


Vstoupit do diskuse >> | Počet příspěvků: 0

Vydáno: 23. 1. 2012 11:39
Kategorie: Studium a vzdělání
Název zdroje: Stance Communications, s. r. o. (ověřený zdroj [?])
Popis zdroje:
Stance Communications, s. r. o. od roku 2004 poskytuje komplexní služby Public Relations.

Nabídka služeb pro naše klienty zahrnuje strategické poradenství, media relations – media lobbiyng, tvorba a vydávání tiskových zpráv, realizace tiskových konferencí a neformálních setkání s novináři, pravidelný monitoring médií, mediální tréninky, krizovou komunikaci, pořádání eventů a další služby z oblasti Public Relations.
PR

Distribucezpráv

>>
Vytvoříme za vás tiskovou zprávu a distribujeme ji 2000 novinářům.
news

Jsemnovinář

Novinářům poskytujeme pouze kvalitní a ověřené informace.
 i 

Jsemnávštěvník

>>
Přečtěte si jedinečné zprávy z první ruky dříve než ostatní.