Finanční akademie Pioneer Investments na gymnáziu v Mělníku: studenti si současné problémy Evropy uvědomují | Tiskovky.info

servis pro novináře


Přihlásit | Registrace
Vytisknout Vytisknout

Tisková zpráva


Finanční akademie Pioneer Investments na gymnáziu v Mělníku: studenti si současné problémy Evropy uvědomují


Gymnázium Jana Palacha v Mělníku dne 21. listopadu navštívili odborníci ze skupiny Pioneer Investments v ČR. V rámci projektu Finanční akademie studentům druhých a třetích ročníků přednášeli na téma dluhové krize, která je díky situaci v Řecku, Itálii a dalších zemích eurozóny velmi aktuální. Mělničtí studenti se nejvíce zajímali o příčiny současných problémů a jejich možný dopad na Českou republiku a došlo i na srovnání s hypoteční krizí v roce 2008.

"Téma krize je pro mladé lidi velmi atraktivní. Mělničtí studenti sami pokládali velmi dobré otázky a byli schopní porozumět i složitějším souvislostem, které se podrobněji probírají až na vysoké škole," uvedl Roman Dvořák, analytik trhu a produktů Pioneer Investments ČR.

„Součástí přednášky byla také interaktivní vědomostní hra, která odlehčenou formou prověřila znalosti studentů ze světa investičních pojmů, ale třeba i historických milníků na finančních trzích,“ doplnil Michal Geier, manažer prodeje a distribuce Pioneer Investments ČR, k průběhu Finanční akademie na mělnickém gymnáziu.

Investiční skupina Pioneer Investments realizuje vzdělávací projekt Finanční akademie pro studenty již pátým rokem. Hlavním cílem projektu je poutavou diskusí přiblížit mladým lidem téma ekonomiky ve vztahu k reálnému životu. Přednášky jsou pro školy zcela bezplatné a zapojují se do nich zaměstnanci společnosti i širší management. Kromě České republiky Finanční akademie funguje i na Slovensku.
Kontakt:

Martina Lasotová
Account Executive
martina.lasotova@stance.cz
+420-725-015-374
+420-224-810-809


Vstoupit do diskuse >> | Počet příspěvků: 0

Vydáno: 24. 11. 2011 16:18
Kategorie: Auto-moto
Název zdroje: Stance Communications, s. r. o. (ověřený zdroj [?])
Popis zdroje:
Stance Communications, s. r. o. od roku 2004 poskytuje komplexní služby Public Relations.

Nabídka služeb pro naše klienty zahrnuje strategické poradenství, media relations – media lobbiyng, tvorba a vydávání tiskových zpráv, realizace tiskových konferencí a neformálních setkání s novináři, pravidelný monitoring médií, mediální tréninky, krizovou komunikaci, pořádání eventů a další služby z oblasti Public Relations.
PR

Distribucezpráv

>>
Vytvoříme za vás tiskovou zprávu a distribujeme ji 2000 novinářům.
news

Jsemnovinář

Novinářům poskytujeme pouze kvalitní a ověřené informace.
 i 

Jsemnávštěvník

>>
Přečtěte si jedinečné zprávy z první ruky dříve než ostatní.