Filmaři žádají lůžka z České Skalice | Tiskovky.info

servis pro novináře


Přihlásit | Registrace
Vytisknout Vytisknout

Tisková zpráva


Filmaři žádají lůžka z České Skalice


Česká Skalice - V současné době se velmi často objevují na filmových plátnech i televizních obrazovkách výrobky společnosti PROMA REHA z České Skalice. Ta se specializuje na výrobu polohovacích lůžek a je považována za špičku ve svém oboru.

Tak například v novém českém filmu režiséra Martina Dolenského Chyťte doktora se tvůrci rozhodli pro polohovací lůžka z České Skalice. Jedná se o zábavný příběh gynekologa Michala (Michal Malátný), jeho milenky Kláry (Tatiana Vilhelmová) a manželky Jany (opět Tatiana Vilhelmová). Lůžka i lehátka zde slouží filmovým pacientům.
O tyto výrobky je však značný zájem i v televizních seriálech, například v Ordinaci v růžové zahradě vysílanou televizí Nova. Také zde se seriáloví pacienti léčí na polohovacích lůžkách zapůjčených od společnosti PROMA REHA, která do filmových nemocničních interiérů poskytla mnoho dalších zdravotnických doplňků, jež se objeví i v následujících epizodách.
Ani v seriálu Místo v životě se scény z nemocničního prostředí neobešly bez českoskalických výrobků. Je tedy patrné, že o produkty společnosti PROMA REHA je značný zájem nejen ve zdravotnické a pečovatelské sféře , ale také ve filmovém průmyslu, a to hlavně díky jejich skvělému designu a variabilitě.
Kontakt:

Mgr. Vlasta Drobná
PR a marketing manažer
marketing@promareha.cz
775 776 040


Vstoupit do diskuse >> | Počet příspěvků: 0

Vydáno: 14. 7. 2008 10:39
Kategorie: Ostatní
Název zdroje: PROMA REHA, s.r.o., Česká Skalice (ověřený zdroj [?])
Popis zdroje:
Česká společnost bez zahraničního kapitálu se více jak 15 let zabývá výrobou polohovacích lůžek pro nemocniční a pečovatelskou sféru a dalšího zdravotnického sortimentu (dětské postýlky, křesla pro kardiaky, chodítka, transportní vozíky, vyšetřovací lehátka, výškově stavitelné kuchyňské linky pro vozíčkáře...)
PR

Distribucezpráv

>>
Vytvoříme za vás tiskovou zprávu a distribujeme ji 2000 novinářům.
news

Jsemnovinář

Novinářům poskytujeme pouze kvalitní a ověřené informace.
 i 

Jsemnávštěvník

>>
Přečtěte si jedinečné zprávy z první ruky dříve než ostatní.