FiberPasta® - těstoviny s vlákninou pro dietu, sport a zdraví | Tiskovky.info

servis pro novináře


Přihlásit | Registrace
Vytisknout Vytisknout

Tisková zpráva


FiberPasta® - těstoviny s vlákninou pro dietu, sport a zdraví


Štíhlé postavy mají v celosvětovém trendu prim a jsou mnohem žádanější. Udržovat štíhlou postavu je však daleko obtížnější, než postavu silnější.

<p>Štíhlé postavy mají v celosvětovém trendu prim a jsou mnohem žádanější. Udržovat štíhlou postavu je však daleko obtížnější, než postavu silnější. Postavy těchto mohutnějších tvarů navíc trpí různými neduhy, jako jsou například řídnutí kostí, celkově větší nápor na srdce a organismus. </p><p> Počinů, které slibují zhubnutí a štíhlejší postavu, existuje hodně. Jedná se například o rozličné cvičící stroje. </p><p>Mnoho lidí však zapomíná na to nejdůležitější, na správnou stravu. Cvičit by se intenzivně dalo i několik hodin denně, ale pokud celý tento tělo-formující proces zakončíme bohatou a mastnou večeří, efekt nebude příliš velký, ba mnohdy i nulový! </p><p>Jídelníček pro štíhlou postavu má relativně hodně omezení a zákazů. Každopádně se tyto restrikce nemohou týkat těstovin <a href="http://www.fiberpasta.cz">FiberPasta®</a>.</p><p>Jedná se o těstoviny vyrobené s důrazem na bohatost na vlákninu a vynikající chuť. Svým druhem se řadí mezi typický italský pokrm, takže je zde kvalita zaručena. </p><p>Jejich předností jen nejen napomáhání procesu hubnutí a udržování mladé štíhlé figury. Těstoviny neobsahují žádné chemické přísady a dokonce ani žádným chemickým postupem neprošly, než se dostaly ke svým strávníkům na stůl. Jsou tedy vyráběny pouze ze zdravých přírodních materiálů a zdrojů. </p><p>Navíc bylo vědecky dokázáno, že <a href="http://www.fiberpasta.cz">těstoviny FiberPasta®</a> jsou zcela vhodné a doporučené pro lidi trpící nemocí zvanou glykémie, lidově cukrovka. To vše díky nízkému glykemickému indexu - 23,5 a vysokému obsahu vlákniny v těstovinách. </p><p><a href="http://www.fiberpasta.cz">Těstoviny FiberPasta®</a> tedy jsou určené pro aktivní sportovce, lidi trpící glykémií a osoby, které chtějí zhubnout, ale to neznamená, že by ji nemohli jíst “obyčejní” lidé, prostě jen tak. Naopak. Díky obsaženým přírodním materiálům a bohatostí vlákniny jsou vhodné skutečně pro každého, kdo chce do svého jídelníčku a života přinést zdravé produkty výborné chuti. </p><p>Referenci snad ani není třeba uvádět, stačí se zeptat někoho z velkého počtu spokojených strávníků. </p>Vstoupit do diskuse >> | Počet příspěvků: 0

Vydáno: 20. 10. 2011 15:21
Kategorie: Ostatní
Název zdroje: Gravegame – vtipné sms (ověřený zdroj [?])
Popis zdroje:
Štíhlé postavy mají v celosvětovém trendu prim a jsou mnohem žádanější. Udržovat štíhlou postavu je však daleko obtížnější, než postavu silnější.
PR

Distribucezpráv

>>
Vytvoříme za vás tiskovou zprávu a distribujeme ji 2000 novinářům.
news

Jsemnovinář

Novinářům poskytujeme pouze kvalitní a ověřené informace.
 i 

Jsemnávštěvník

>>
Přečtěte si jedinečné zprávy z první ruky dříve než ostatní.