Festival zdraví, krásy a pohybu již po třetí v Pardubicích | Tiskovky.info

servis pro novináře


Přihlásit | Registrace
Vytisknout Vytisknout

Tisková zpráva


Festival zdraví, krásy a pohybu již po třetí v Pardubicích


Pardubice Ve dnech 14. a 15. října 2016 proběhne festival zaměřený na zdraví, krásu a pohyb ve v kongresovém sále 3. patře Paláce Pardubice (dříve AFI Palace). Program je připravený v pátek od 13h do 19h a v sobotu 9,30h až 18,00h. Vstupenka na oba festivalové dny je symbolických 30 Kč.

Na festivalu se představí několik desítek vystavovatelů, kteří reprezentují zdravý životní styl a péči o tělo. Festival zdraví, krásy, pohybu je určen všem, kdo chtějí aktivně žít a zajímají se o novinky a trendy v této oblasti.


Program akce se od loňského liší a značně se rozšířil

Program akce je opravdu bohatý. Můžete se osobně poradit s odborníky, jak podpořit své zdraví nebo si vyzkoušet a najít nové možnosti sportovních aktivit. Pouze v pátek bude exkluzivně k dispozici biorezonční přístroj Bicom Optima, který pomáhá eliminovat alergie a závislosti. Pořadatelka z agentury PAREXPO Adéla Trávníčková dodává: „Máte-li potíže s potravinovými nebo pilovými alergiemi nebo závislostí na nikotinu, určitě ho přijďte otestovat.“

Návštěvníci mohou využít po celou dobu konání akce měření zraku, přístroje na trénink mozku, vyšetření křečových žil a metliček, vyšetření karpálních tunelů a desetiminutová thajská masáž šíje v oblečení. Samozřejmostí jsou kosmetické poradkyně, módní přehlídky či konzultace nutriční poradkyně. Zajímavý bude i neurofeedback a termoregulační diagnostika od psychoterapeuta Jiřího Jedelského. Ten umí odhalit zdravotní problémy dříve, než se projeví a poradí Vám jak lépe pracovat s Vašimi emocemi.

Na festivalu se také soutěží! Můžete vyhrát víkendový pobyt v lázních Poděbrady nebo balíček kosmetiky Manufaktura. Stačí Vám k tomu vstupenka a vyplněný anketní lístek.

Partnery akce jsou například Oborová zdravotní pojišťovna, Oftex oční klinika, Aerospinning, a mnoho dalších.

Celý program, články a další informace naleznete na webu akce
http://www.zdravi-krasa-pohyb.cz/
Kontakt:

Marta Bergmanová
PR manager
bergmanova@commservis.com
http://www.commservis.com
734 335 909


Vstoupit do diskuse >> | Počet příspěvků: 0

Vydáno: 10. 10. 2016 13:05
Kategorie: Společnost a životní styl
Název zdroje: Agentura Commservis.com (ověřený zdroj [?])
Popis zdroje:
Komunikační a public relations agentura
PR

Distribucezpráv

>>
Vytvoříme za vás tiskovou zprávu a distribujeme ji 2000 novinářům.
news

Jsemnovinář

Novinářům poskytujeme pouze kvalitní a ověřené informace.
 i 

Jsemnávštěvník

>>
Přečtěte si jedinečné zprávy z první ruky dříve než ostatní.