Fakultní nemocnice Na Bulovce komunikuje s pacienty přes Facebook i Twitter | Tiskovky.info

servis pro novináře


Přihlásit | Registrace
Vytisknout Vytisknout

Tisková zpráva


Fakultní nemocnice Na Bulovce komunikuje s pacienty přes Facebook i Twitter


Chcete se přidat mezi fanoušky Nemocnice Na Bulovce? Napište, co se Vám právě honí hlavou!

Fakultní nemocnice Na Bulovce začala se svými pacienty a příznivci komunikovat prostřednictvím sociálních sítí – Facebook, Twitter, Forsquare či Gowalla. Odhaduje se, že v České republice je přes tři miliony přihlášených uživatelů Facebooku, Twitter má zhruba 30 tisíc uživatelů. Ředitel nemocnice MUDr. Petr Zajíc vnímá prezentaci na sociálních sítích jako velmi silný nástroj ke komunikaci s určitou cílovou skupinou a jako další krok k pacientům.

"Máme příležitost mluvit s lidmi civilním způsobem. Rádi bychom představili nemocnici jako živý organismus, ale především jako organizaci, která je vždy připravena profesionálním způsobem pomoci. Profily na sociálních sítích budou dalšími komunikačními kanály s našimi pacienty,“ popisuje ředitel nemocnice Petr Zajíc.

Komunikace s pacienty, ochota poskytovat informace a otevřenost v jednání nemocnice s veřejností jsou základními znaky moderní nemocnice, která si váží svých pacientů. V současné době nestačí mít web, ale je potřeba pracovat s aktuálními trendy v komunikaci. „Nemocnice musí fungovat jako firma. Pokud nebude firma se svými klienty komunikovat a nebude se o ně starat, přijde o ně,“ říká ředitel Zajíc.

Fakultní nemocnice Na Bulovce své fanoušky na Facebooku (www.facebook.com/bulovka) i Twitteru (@NaBulovce) informuje o aktuálním dění v nemocnici, novinkách, významných akcích, zajímavostech či základních informacích o fungování nemocnice.Kontakt:

Martin Šalek
tiskový mluvčí
martin.salek@fnb.cz
www.fnb.cz
+420 602 316 908
+420 266 084 603


Vstoupit do diskuse >> | Počet příspěvků: 0

Vydáno: 4. 10. 2011 15:16
Kategorie: Zdraví a zdravotnictví
Název zdroje: Nemocnice Na Bulovce (NEověřený zdroj [?])
Popis zdroje:
Nemocnice Na Bulovce poskytuje dospělým i dětem ambulantní a lůžkovou základní, specializovanou a zvláště specializovanou diagnostickou a léčebnou péči, jejích součástí jsou i nezbytná preventivní opatření. Zdravotní služby poskytuje ve spádové oblasti vymezené MZ ČR i na území celé České republiky.
PR

Distribucezpráv

>>
Vytvoříme za vás tiskovou zprávu a distribujeme ji 2000 novinářům.
news

Jsemnovinář

Novinářům poskytujeme pouze kvalitní a ověřené informace.
 i 

Jsemnávštěvník

>>
Přečtěte si jedinečné zprávy z první ruky dříve než ostatní.