Externí marketing | Tiskovky.info

servis pro novináře


Přihlásit | Registrace
Vytisknout Vytisknout

Tisková zpráva


Externí marketing


Outsourcing marketingu je ideálním řešením nejen pro větší firmy, ale zejména pro firmy menší. Řešení vlastního firemního marketingu formou outsourcingu získá firma „vlastní“ tým marketingových odborníků s dlouholetou praxí.

Marketing můžeme definovat také jako filozofii úspěšného podnikání, kde základem úspěchu je spokojený zákazník. Z toho vyplývá, že každá firma musí při své činnosti řešit nějakým způsobem marketing. Úspěšnost každé firmy tak záleží zejména na marketingu.
Pro řadu zejména menších firem je z finančního hlediska nereálné mít vlastní marketingové oddělení s týmem marketingových odborníků. Nákladným a neekonomickým řešením bývá i jeden vlastní zaměstnanec, který má na starost kompletní marketing firmy. Samotný marketingový pracovník není schopný vlastními silami zajistit širokou oblast marketingových aktivit a je tak nucen dílčí služby objednávat a nakupovat. Firmě tak vznikají náklady na činnost tohoto samotného marketingového pracovníka (mzdové náklady, kancelář, telefony, auto, apod.) a dalšími náklady jsou nakupované jednotlivé marketingové služby.
Ekonomičtějším řešením se tak stává outsourcing marketingu. Firma může za cenu jednoho vlastního marketingového pracovníka získat celý tým odborníků s dlouholetou praxí. Současně s tímto týmem odborníků firma získává know-how profesionální marketingové firmy a navíc ověřené kontakty na dodavatele souvisejících služeb, jako jsou tiskárny, grafici, auditoři apod. a také možnost využívání agenturních slev např. při zadávání inzerce.
Externí marketingová firma má vyšší dostupnost informačních zdrojů, má znalostní náskok v oboru, má zkušenosti s řešením obdobných problémů jiných firem a navrhy řešení jsou z pohledu nezávislého odborníka, který není zasažen profesní slepotou. Externí marketingový partner nemá dovolenou a je kdykoliv k dispozici dle potřeb zákazníka.
Pokud se firma rozhodne řešit vlastní marketing formou externí spolupráce, je důležité vybrat marketingovou agenturu se zkušenostmi, historií a bohatými referencemi. Důležitým ukazatelem profesionality je také členství v profesních sdruženích či dosažená ocenění v oboru marketingu.
Jednou ze zkušených marketingových agentur s dlouholetou praxí, zkušenostmi a referencemi je určitě společnost ANERI s.r.o. z Liberce, jejíž historie sahá do roku 1990 a za svoji činnost obdržela ocenění TOP CZECH QUALITY pro obor marketing a marketingové poradenství a také poděkování od ČMS za dlouholetý rozvoj marketingu v ČR.

http://www.aneri.cz/cs/marketing/externi-marketing/
Kontakt:

Dalibor Kotek
jednatel
aneri@aneri.cz
www.aneri.cz
602 45 80 45
482 777 777


Vstoupit do diskuse >> | Počet příspěvků: 0

Vydáno: 3. 11. 2011 11:03
Kategorie: Ekonomika
Název zdroje: ANERI s.r.o. (NEověřený zdroj [?])
Popis zdroje:
Marketingová společnost
PR

Distribucezpráv

>>
Vytvoříme za vás tiskovou zprávu a distribujeme ji 2000 novinářům.
news

Jsemnovinář

Novinářům poskytujeme pouze kvalitní a ověřené informace.
 i 

Jsemnávštěvník

>>
Přečtěte si jedinečné zprávy z první ruky dříve než ostatní.