Europoslanec Zdechovský vyrazil do uprchlických táborů na Sicílii | Tiskovky.info

servis pro novináře


Přihlásit | Registrace
Vytisknout Vytisknout

Tisková zpráva


Europoslanec Zdechovský vyrazil do uprchlických táborů na Sicílii


Catania/Praha – Český europoslanec Tomáš Zdechovský (KDU-ČSL) je součástí mise europoslanců výboru BUDG a LIBE kontrolující situaci kolem uprchlíků a imigrantů přímo v terénu. Do pátku 24. července navštíví uprchlické tábory a zařízení přímo na Sicílie, setká se s neziskovými organizacemi působící v terénu i s představiteli italské vlády, evropských agentur i policisty zasahujícími v těchto oblastech.

„Chceme mít důkladný přehled o tom, jak vypadá situace přímo v uprchlických táborech. Proto jdeme přímo do záchytných zařízení, kde chceme hovořit s uprchlíky i zaměstnanci zařízení a v terénu si přímo ověřit některé informace, které máme od neziskových organizací. V současné době hovoříme o navýšení rozpočtu na řešení imigrační krize a tak chceme vidět efektivitu a využití těchto peněz,“ vysvětluje přínos mise europoslanec Tomáš Zdechovský.

Poslanec navštíví i další uprchlické tábory ve Středomoří
Během letních měsíců navštíví český europoslanec Tomáš Zdechovský (KDU-ČSL), který je členem europarlamentního rozpočtového a kontrolního výboru a výboru pro vnitřní záležitosti, uprchlické tábory v jižní Evropě.
„Hlavním úkolem je kontrola a ověření toho, zda peníze, které Evropská unie vynakládá na řešení uprchlické krize, jsou efektivně a správně investovány a pomáhají tam, na co jsou určeny,“ vysvětluje Zdechovský. Čeká ho kontrolní mise v srpnu na Maltě, v září pak do Řecka a na Kypr.
Kontakt:

Eva Fruhwirtová
senior manager
info@commservis.com
http://www.commservis.com
734 335 909
+420 495 279 247


Vstoupit do diskuse >> | Počet příspěvků: 0

Vydáno: 25. 7. 2015 23:23
Kategorie: Politika
Název zdroje: Agentura Commservis.com (ověřený zdroj [?])
Popis zdroje:
Komunikační a public relations agentura specializující se manažerské vzdělávání, public relations, krizovou komunikaci a mediální obhajoby, politickou komunikaci, outdoor/teambuilding, tvorbu marketing strategií, image, výzkumy a analýzy. Jazykové kurzy pro firmy, instituce a manažery: angličtina, němčina, italština, francouzština, španělština ve třech úrovních pokročilosti.
PR

Distribucezpráv

>>
Vytvoříme za vás tiskovou zprávu a distribujeme ji 2000 novinářům.
news

Jsemnovinář

Novinářům poskytujeme pouze kvalitní a ověřené informace.
 i 

Jsemnávštěvník

>>
Přečtěte si jedinečné zprávy z první ruky dříve než ostatní.