Europoslanec Zdechovský projede městem na koloběžce | Tiskovky.info

servis pro novináře


Přihlásit | Registrace
Vytisknout Vytisknout

Tisková zpráva


Europoslanec Zdechovský projede městem na koloběžce


Chrudim - Mezinárodní kampaň Evropský týden mobility probíhá každý rok v termínu 16.–22. září, zaměřuje se na podporu šetrných forem dopravy a vrcholí Dnem bez aut (22. 9.). Europoslanec Tomáš Zdechovský se jí zúčastní aktivně v sobotu 20. září od 10.00 v Chrudimi jízdou na koloběžce.

„Chci jít příkladem, proto se v sobotu vydám na jízdu s koloběžkou. Jako dítě jsem tento dopravní prostředek miloval, takže se k němu velmi rád vrátím,“ říká s úsměvem Zdechovský, který s oblibou využívá další ekologický dopravní prostředek – jízdní kolo.
Letošní ročník kampaně, do níž se zapojilo 22 měst napříč Českou republikou, probíhá pod heslem „Naše ulice, naše volba“. Od roku 2002 se Evropský týden mobility snaží ovlivnit mobilitu a městskou dopravu, stejně jako zlepšit zdraví a kvalitu života občanů.
Kontakt:

Eva Fruhwirtová
senior manager
info@commservis.com
http://www.commservis.com
734 335 909
+420 495 279 247


Vstoupit do diskuse >> | Počet příspěvků: 0

Vydáno: 17. 9. 2014 10:50
Kategorie: Společnost a životní styl
Název zdroje: Agentura Commservis.com (ověřený zdroj [?])
Popis zdroje:
Komunikační a public relations agentura specializující se manažerské vzdělávání, public relations, krizovou komunikaci a mediální obhajoby, politickou komunikaci, outdoor/teambuilding, tvorbu marketing strategií, image, výzkumy a analýzy. Jazykové kurzy pro firmy, instituce a manažery: angličtina, němčina, italština, francouzština, španělština ve třech úrovních pokročilosti.
PR

Distribucezpráv

>>
Vytvoříme za vás tiskovou zprávu a distribujeme ji 2000 novinářům.
news

Jsemnovinář

Novinářům poskytujeme pouze kvalitní a ověřené informace.
 i 

Jsemnávštěvník

>>
Přečtěte si jedinečné zprávy z první ruky dříve než ostatní.