Europoslanec Zdechovský bude debatovat s mladými lidovci a veřejností v Ostravě | Tiskovky.info

servis pro novináře


Přihlásit | Registrace
Vytisknout Vytisknout

Tisková zpráva


Europoslanec Zdechovský bude debatovat s mladými lidovci a veřejností v Ostravě


Ostrava – Na pátek 13. června připravilo občanské sdružení Mladí lidovci debatu s nově zvoleným europoslancem Tomášem Zdechovským (KDU-ČSL). Začíná v 17.00 (adresa: 28. října 3117/62, Ostrava).

Tomáš Zdechovský po návratu ze studií v Říme založil v roce 2004 komunikační agenturu a začal se specializovat na krizovou a politickou komunikaci. Do historie politického marketingu se zapsal v roce 2006, kdy vedl kampaň místopředsedy senátu Petra Pitharta. V roce 2010 založil první neurolaboatoř na trénink mozku. Pracoval jako poradce předních českých politiků a manažerů. Vedle toho je autorem tří básnických sbírek.
V debatě se bude Tomáš Zdechovský věnovat tomu, jak se dělá kampaň a co ho vedlo k tomu, aby kandidoval do Evropského parlamentu. „Budeme také mluvit o tom, čemu se chci v Evropském parlamentu věnovat a jaké jsou umožnosti zasahovat do evropské politiky,“ sdělil Zdechovský.
Mandát nově zvoleným europoslancům nabíhá od 1. července 2014. V těchto dnech se Zdechovský seznamuje s evropskou agendou, volí si své předstaitele frakce, vytváří expertní tým a setkává se s předními českými politiky, ale i se zástupci samospráv v regionech a veřejností.
Eva Fruhwirtová

Aktivity Tomáše Zdechovského můžete sledovat na sociálních sítích:
Facebook: www.facebook.com/zdechovskyDoEP,www.facebook.com/zdechovsky
Twitter: @TomZdechovsky
Blog: http://zdechovsky.blog.idnes.cz/
Kontakt:

Tomáš Zdechovský
Jednatel
info@commservis.com
http://www.commservis.com
734 335 909
+420 495 279 247


Vstoupit do diskuse >> | Počet příspěvků: 0

Vydáno: 10. 6. 2014 20:17
Kategorie: Politika
Název zdroje: Agentura Commservis.com (ověřený zdroj [?])
Popis zdroje:
Komunikační a public relations agentura specializující se manažerské vzdělávání, public relations, krizovou komunikaci a mediální obhajoby, politickou komunikaci, outdoor/teambuilding, tvorbu marketing strategií, image, výzkumy a analýzy. Jazykové kurzy pro firmy, instituce a manažery: angličtina, němčina, italština, francouzština, španělština ve třech úrovních pokročilosti.
PR

Distribucezpráv

>>
Vytvoříme za vás tiskovou zprávu a distribujeme ji 2000 novinářům.
news

Jsemnovinář

Novinářům poskytujeme pouze kvalitní a ověřené informace.
 i 

Jsemnávštěvník

>>
Přečtěte si jedinečné zprávy z první ruky dříve než ostatní.