Ericsson získal cenu za najvýznamnejší prínos pre výskum a vývoj LTE | Tiskovky.info

servis pro novináře


Přihlásit | Registrace
Vytisknout Vytisknout

Tisková zpráva


Ericsson získal cenu za najvýznamnejší prínos pre výskum a vývoj LTE


• Ericsson získal cenu Informa LTE na Svetovom summite LTE technológií v Amsterdame • Spoločnosť ocenili za najvýznamnejší prínos pre výskum a vývoj v oblasti LTE technológií • Ocenenie získali silne aktíva Ericssonu v oblasti výskumu a vývoja.

Ericsson má víziu zosieťovanej spoločnosti, kde všetko, čo by mohlo mať prínos z pripojenia na internet, pripojené bude. LTE je kľúčovou technológiou pre tento typ vývoja. Z tohto dôvodu považuje Ericsson nepretržité a dostatočné investície do výskumu a vývoja v oblasti LTE technológií za veľmi podstatné.
17. mája na Svetovom summite LTE technológií v Amsterdame získal Ericsson od spoločnosti Informa cenu Informa LTE Award za najvýznamnejší prínos do výskumu a rozvoja LTE technológií. Ocenenie je uznaním za prínos do výskumu a vývoja LTE v oblasti investícií a realizovaných výskumných projektov, ktoré pozitívne ovplyvnili komerčný úspech LTE technológií
Ericsson ma najvyznamnejsi podiel na publikovanych specifikaciach technologie LTE vďaka svojim rozsiahlym investíciám do výskumu a vývoja ako aj skúsenosti zo zavádzania LTE. . Spoločnosť predpokladá , že je držiteľom 25% všetkých kľúčových patentov v oblasti LTE. Ericsson dodal veľkú väčšinu komerčných LTE sietí na svete, vrátane prvej komerčnej LTE siete ako aj v súčasnosti najväčšej komerčnej inštalácie LTE technológie. LTE siete dnes využíva 200 miliónov ľudí, pričom 130 miliónov z nich využíva LTE siete, dodane spoločnosťou Ericsson.
Ericsson sa zameriava na rýchle a bezproblémové komerčné uvedenie na trh s dôrazom na užívateľskú skúsenosť. Je preto uprednostňovaným a najväčším partnerom pre overovanie čipových sad pre LTE technologiu., Taktiež uviedol samoorganizujúce sa siete (Self Organizing Networks, SON) pre prostredie LTE,, ktoré sú kľúčové pre rýchle zavádzanie komerčnej platformy LTE. Vďaka tomu ponúka zákazníkom štandardizované siete typu “plug and play” s vysokým stupňom automatizácie, ktorá prináša úsporu času a zlepšenie výkonu.
Vo všetkých oblastiach výskumu a vývoja nových technológií je Ericsson držiteľom 27.000 udelených patentov. Spoločnosť zamestnáva viac ako 18.000 ľudí vo vsetkych divíziách vyskumu a vývoja, ktoré sa nachádzajú v 17 krajinách.

Poznámky pre vydavateľov:

Štandardné multimediálne správy Ericssonu sú k dispozícii na stránke: www.ericsson.com/broadcast_room
Ericsson je svetovým lídrom v poskytovaní technológií a služieb pre telekomunikačných operátorov. Ericsson je lídrom v 2G, 3G a 4G mobilných technológiách a poskytuje podporu pre siete s viac ako 2 miliardami užívateľov. Okrem toho má spoločnosť vedúcu pozíciu aj v dodávaní riadených služieb. Portfólio firmy zahŕňa infraštruktúry mobilnej a pevnej siete, telekomunikačné služby, software, širokopásmové a multimediálne riešenia pre operátorov, firmy a mediálny priemysel. Spoločný podnik Sony Ericsson a ST-Ericsson ponúka zákazníkom moderné osobné mobilné zariadenia.
Ericsson presadzuje svoju víziu „byť hybnou silou celosvetovej komunikácie“ prostredníctvom inovácií, moderných technológií a trvalo udržateľných biznis riešení. Ericsson pôsobí v 175 krajinách a 80 000 zamestnancov spoločnosti vytvorilo v roku 2009 príjem SEK 206.5 mld. (USD 27.1 mld.). Firma bola založená v roku 1876 a jej centrála je vo švédskom Štokholme. Akcie Ericssonu sú kótované na burzách OMX NASDAQ v Štokholme a NASDAQ v New Yorku.
www.ericsson.com
www.twitter.com/ericssonpress
www.facebook.com/technologyforgood
www.youtube.com/ericssonpress
Kontakt:

Karel Kapinus
Managing Partner
karel.kapinus@pram.cz
224913000


Vstoupit do diskuse >> | Počet příspěvků: 0

Vydáno: 21. 6. 2011 9:58
Kategorie: Auto-moto
Název zdroje: PRAM Consulting s.r.o. (ověřený zdroj [?])
Popis zdroje:
PRAM je agenturou s působením na českém a slovenském trhu, která nabízí téměř desetileté zkušenosti v oblasti PR, marketingu a podpory prodeje. Pomáhá obchodním partnerům nejen s prosazováním značky na trhu a s podporou prodeje jejich výrobků, ale také s mediální podporou a s organizováním akcí firemních, společenských či školení. Společnost PRAM se dále zabývá oblastí produkce, tisku, mediálního plánování, nákupu reklamy a výrobou reklamních předmětů.
PR

Distribucezpráv

>>
Vytvoříme za vás tiskovou zprávu a distribujeme ji 2000 novinářům.
news

Jsemnovinář

Novinářům poskytujeme pouze kvalitní a ověřené informace.
 i 

Jsemnávštěvník

>>
Přečtěte si jedinečné zprávy z první ruky dříve než ostatní.