Ericsson vyhlásený Poskytovateľom roka v oblasti riadených služieb | Tiskovky.info

servis pro novináře


Přihlásit | Registrace
Vytisknout Vytisknout

Tisková zpráva


Ericsson vyhlásený Poskytovateľom roka v oblasti riadených služieb


• Ericsson získal uznanie za svoje portfólio riadených služieb pre siete a IT • Ponuka riadených služieb od Ericssonu prináša významné úspory a skracuje čas nástupu nových aplikácií a služieb na trh. • Ericsson iba v roku 2010 podpísal 54 zmlúv na poskytnutie riadených služieb.

Ericsson (NASDAQ:ERIC) získal ocenenie ‘Poskytovateľ riadených služieb roka‘, ktoré udeľuje časopis Network World Middle East. Cenu spoločnosti Ericsson odovzdali na slávnosti v Dubaji, na ktorej sa zúčastnili kľúčoví hráči IT biznisu z regiónu. Tradične sa takto oceňujú jednak inovatívne projekty prinášajúce zmenu v rozvoji sietí na Strednom východe, ako aj ich dodávatelia.
Staffan Åkesson, riaditeľ Divízie riadených služieb Ericssonu na Strednom východe a v Severovýchodnej Afrike, povedal: „Sme touto cenou poctení. Vyzdvihuje fakt, že máme silné portfólio a výsledky v riadených službách pre siete a IT. Rast riadených služieb vnímame ako postupne sa vyvíjajúci trend v regióne a kľúč k úspechu operátorov. Riadené služby im umožnia výraznejšie finančne podporovať hlavnú oblasť svojho podnikania, zvýšiť efektívnosť a zlepšiť výkon siete.“
Ponuka riadených služieb od Ericssonu dáva operátorom dlhodobého partnera a poskytuje im šancu presmerovať svoje zdroje na zlepšenie zákazníckej skúsenosti za súčasného zníženia nákladov, a to v priemere o 20%. Navyše sa skráti nástup služieb a aplikácií na trh. Ericsson podpísal viac ako 300 zmlúv o riadených službách vo viac ako 100 krajinách. Vďaka spolupráci so spoločnosťou Ericsson získavajú operátori konkurenčnú výhodu, pretože sa zlepšuje prístup do ich siete a jej kapacita, zatiaľ čo ich prevádzkové náklady klesajú. Výsledkom je zvýšený dopyt trhu po mobilných službách, čo prináša so sebou zvýšenú kvalitu služieb a lepšiu skúsenosť koncového zákazníka. V roku 2010 podpísal Ericsson celosvetovo 54 zmlúv o riadených službách.
Cena časopisu Network World Middle East je jedným z viacerých medzinárodne uznávaných ocenení, ktoré Ericsson získal za svoju ponuku riadených služieb. V roku 2010 bola spoločnosť označená za ‚Hlavnú hnaciu silu rastu riadených služieb’ na slávnosti China Telecommunications Awards a v rokoch 2009 a 2010 tiež získala prestížnu cenu ‘Poskytovateľ riadených služieb roka‘ pre oblasť Tichomorskej Ázie od spoločnosti Frost & Sullivan.

Poznámky pre vydavateľov:

Štandardné multimediálne správy Ericssonu sú k dispozícii na stránke: www.ericsson.com/broadcast_room
Ericsson je svetovým lídrom v poskytovaní technológií a služieb pre telekomunikačných operátorov. Ericsson je lídrom v 2G, 3G a 4G mobilných technológiách a poskytuje podporu pre siete s viac ako 2 miliardami užívateľov. Okrem toho má spoločnosť vedúcu pozíciu aj v dodávaní riadených služieb. Portfólio firmy zahŕňa infraštruktúry mobilnej a pevnej siete, telekomunikačné služby, software, širokopásmové a multimediálne riešenia pre operátorov, firmy a mediálny priemysel. Spoločný podnik Sony Ericsson a ST-Ericsson ponúka zákazníkom moderné osobné mobilné zariadenia.
Ericsson presadzuje svoju víziu „byť hybnou silou celosvetovej komunikácie“ prostredníctvom inovácií, moderných technológií a trvalo udržateľných biznis riešení. Ericsson pôsobí v 175 krajinách a 80 000 zamestnancov spoločnosti vytvorilo v roku 2009 príjem SEK 206.5 mld. (USD 27.1 mld.). Firma bola založená v roku 1876 a jej centrála je vo švédskom Štokholme. Akcie Ericssonu sú kótované na burzách OMX NASDAQ v Štokholme a NASDAQ v New Yorku.
www.ericsson.com
www.twitter.com/ericssonpress
www.facebook.com/technologyforgood
www.youtube.com/ericssonpress

Kontakt:

Karel Kapinus
Managing Partner
karel.kapinus@pram.cz
224913000


Vstoupit do diskuse >> | Počet příspěvků: 0

Vydáno: 21. 6. 2011 10:02
Kategorie: Informační technologie
Název zdroje: PRAM Consulting s.r.o. (ověřený zdroj [?])
Popis zdroje:
PRAM je agenturou s působením na českém a slovenském trhu, která nabízí téměř desetileté zkušenosti v oblasti PR, marketingu a podpory prodeje. Pomáhá obchodním partnerům nejen s prosazováním značky na trhu a s podporou prodeje jejich výrobků, ale také s mediální podporou a s organizováním akcí firemních, společenských či školení. Společnost PRAM se dále zabývá oblastí produkce, tisku, mediálního plánování, nákupu reklamy a výrobou reklamních předmětů.
PR

Distribucezpráv

>>
Vytvoříme za vás tiskovou zprávu a distribujeme ji 2000 novinářům.
news

Jsemnovinář

Novinářům poskytujeme pouze kvalitní a ověřené informace.
 i 

Jsemnávštěvník

>>
Přečtěte si jedinečné zprávy z první ruky dříve než ostatní.