Energetici vyjedou za zimní přírodou | Tiskovky.info

servis pro novináře


Přihlásit | Registrace
Vytisknout Vytisknout

Tisková zpráva


Energetici vyjedou za zimní přírodou


Vysočina – již více než sto šedesát soutěžích z řad dětí a mládeže se zapojilo do letošního ročníku soutěže Malá energetická akademie, kterou na Vysočině pořádá společnost e.on a Rada dětí a mládeže Kraje Vysočina.

V prvním soutěžním úkolu se skupiny dětí zabývaly energií získávanou z větru – vyráběly větrníky a zkoušely jejich různé velikosti a tvary - ve druhém vyráběly malé parní čerpadlo a vůbec řešili další věci kolem parní energie. Kdo byl ve druhém stupni akademie nejúspěšnější, se soutěžící dozvědí v sobotu 26. ledna ve 14 hodin. Společně se totiž vydají na Výpravu za zimní přírodou. Akci organizuje organizace Chaloupky v Horní Krupé na Havlíčkobrodsku. Na procházce pod vedením odborného lektora si jistě od plnění soutěžních úkolů jistě dobře odpočineme.
„Soutěž Malá energetická akademie probíhá celý rok a je možné se do ní zapojit kdykoli v průběhu,“ říká Jan Burda z Rady dětí a mládeže Kraje Vysočina a dodává: „pokud se tedy někdo nestihl přihlásit nebo odevzdat první dva úkoly, vůbec to nevadí. Celkově může stále vyhrát.“
Třetí úkol se týká baterií a jejich funkčnosti a na jeho splnění mají soutěžící čas do poloviny února. Vše potřebné k soutěžení je k nalezení na webu www.energeticka-akademie.cz.

Více informací:
Jan Burda, 777 750 131, predseda@rdmkv.cz

Malá energetická akademie
je soutěž pro jednotlivce, rodiny, oddíly a třídní kolektivy, která probíhá během celého školního roku. Letos se jedná o pátý ročník.
Soutěží se v pěti kolech, která jsou vyhodnocována samostatně. Do soutěže je možné se přihlásit kdykoli během školního roku.
Soutěž je zaměřena na energie a kromě soutěžní se účastníci dozvědí celou řadu zajímavých věcí a sami se při plnění úkolů vzdělávají.
Jednotlivec, který získá po absolvování pěti stupňů akademie nejvíc bodů, vyhraje věcnou cenu v hodnotě 6.000,- Kč, jednotlivec na druhém místě cenu v hodnotě 4.000,- Kč a jednotlivec na třetím místě cenu v hodnotě 2.000,- Kč.
Malá skupina a Třídní kolektiv může získat ceny za 13.000,- Kč, 8.000,- Kč nebo 4.000,- Kč.
Velká skupina 25.000,- Kč, 15.000,- Kč respektive 10.000,- Kč.
Věcné ceny si v daných hodnotách vítězové vyberou sami!
Malou energetickou akademii na Vysočině pořádá společnost E.on a Rada dětí a mládeže kraje Vysočina.

Kontakt:

Tomáš Zdechovský
Jednatel
info@commservis.com
http://www.commservis.com
734 335 909
+420 495 279 247


Vstoupit do diskuse >> | Počet příspěvků: 0

Vydáno: 6. 2. 2013 17:12
Kategorie: Společnost a životní styl
Název zdroje: Agentura Commservis.com (ověřený zdroj [?])
Popis zdroje:
Komunikační a public relations agentura specializující se manažerské vzdělávání, public relations, krizovou komunikaci a mediální obhajoby, politickou komunikaci, outdoor/teambuilding, tvorbu marketing strategií, image, výzkumy a analýzy. Jazykové kurzy pro firmy, instituce a manažery: angličtina, němčina, italština, francouzština, španělština ve třech úrovních pokročilosti.
PR

Distribucezpráv

>>
Vytvoříme za vás tiskovou zprávu a distribujeme ji 2000 novinářům.
news

Jsemnovinář

Novinářům poskytujeme pouze kvalitní a ověřené informace.
 i 

Jsemnávštěvník

>>
Přečtěte si jedinečné zprávy z první ruky dříve než ostatní.