Elektrárna Opatovice doposud nezdůvodnila zvýšení cen tepla | Tiskovky.info

servis pro novináře


Přihlásit | Registrace
Vytisknout Vytisknout

Tisková zpráva


Elektrárna Opatovice doposud nezdůvodnila zvýšení cen tepla


Hradec Králové – I přes opakované výzvy ze strany Tepelného hospodářství Hradec Králové, a.s. se do dnešního dne nepodařilo vedení THHK získat reakci výkonných orgánů Elektrárny Opatovice, ve které by bylo zdůvodněno zvýšení nákupní ceny tepla pro THHK z primárních horkovodů o 8,45 procent. Konkrétně se jedná o oficiální vyjádření k cenové nabídce, kterou obdržela společnost THHK od Elektrárny Opatovice v minulém týdnu.

Tepelné hospodářství Hradec Králové, a.s. tedy dosud nemá k dispozici podklady nutné pro strategické plánování dalších kroků ve věci oznámeného zvyšování cen tepla v roce 2014. Nutné je ale zdůraznit, že se do konečných cen nepromítne celý nárůst nákladů na nákup tepla. Tepelné hospodářství důrazně podtrhuje, že chce udržet svou pozici jedné z nejlevnějších energetických společností v České republice.

Vedení Tepelného hospodářství Hradec Králové pevně věří, že management společnosti Elektrárna Opatovice dostojí svým závazkům a THHK obdrží vyjádření v náhradním termínu, tedy během nadcházejícího týdne, jak bylo stanoveno ve vzájemné komunikaci z dnešního dne.
Kontakt:

Tomáš Zdechovský
Jednatel
info@commservis.com
http://www.commservis.com
734 335 909
+420 495 279 247


Vstoupit do diskuse >> | Počet příspěvků: 0

Vydáno: 7. 12. 2013 19:52
Kategorie: Energetika a průmysl
Název zdroje: Agentura Commservis.com (ověřený zdroj [?])
Popis zdroje:
Komunikační a public relations agentura specializující se manažerské vzdělávání, public relations, krizovou komunikaci a mediální obhajoby, politickou komunikaci, outdoor/teambuilding, tvorbu marketing strategií, image, výzkumy a analýzy. Jazykové kurzy pro firmy, instituce a manažery: angličtina, němčina, italština, francouzština, španělština ve třech úrovních pokročilosti.
PR

Distribucezpráv

>>
Vytvoříme za vás tiskovou zprávu a distribujeme ji 2000 novinářům.
news

Jsemnovinář

Novinářům poskytujeme pouze kvalitní a ověřené informace.
 i 

Jsemnávštěvník

>>
Přečtěte si jedinečné zprávy z první ruky dříve než ostatní.