Elegance podzimu | Tiskovky.info

servis pro novináře


Přihlásit | Registrace
Vytisknout Vytisknout

Tisková zpráva


Elegance podzimu


Francouzská módní značka UN 1 DEUX 2 TROIS 3 (1-2-3 Paris) nabízí modely určené k celodennímu nošení, které zohledňují poslední trendy, zaručují kvalitní zpracování, přináší zajímavá střihové řešení a ojedinělé řešení detailů. Zajímá vás, jaký styl ovládne letošní podzim a zimu? Chcete, stejně jako celosvětová tvář značky Eva Herzigová, okouzlit elegantním oblečením těch nejmódnějších barev, materiálů a vzorů?

Podzimní kolekce působí jednotně, vyváženě a mladistvě zároveň. Je uhlazená, ležérní i společenská. Nabízí plno módních variací pro nejrůznější příležitosti. Kožené bundičky, kalhoty užšího střihu nebo naopak kalhoty s širokými nohavicemi, saka, košile, modely prošívaných kabátků, volnějších svetrů i svetrů na tělo.

Modely nezapřou inspiraci obdobím mezi 50. a 80. lety. Letošnímu podzimu vládnou pouzdrové šaty, úzké sukně a vypasovaná saka. Kolekce na první pohled zaujme svou elegancí, čistotou, dokonalými proporcemi a jednoduchými liniemi. Trendy zůstává džínovina. Nestárnoucí kožené bundičky jsou skvostným doplňkem přiléhavých šatů a kalhot. Velmi ženský styl patrný na kostýmech a sakách z nejrůznějších materiálů ozvláštňuje punc pánského šatníku. Vše skvěle doplňují blůzy a košile se zdobenými límci nebo jemným fiží.

Barevnost oděvů převažuje tlumená, ladění tón v tónu, dominuje černá, bílá, šedivá a přírodní odstíny. To vše v kombinaci s vínovou, modrou a stále oblíbenou fialovou. Zářivá červená přináší dotek glamouru a ženskosti. V kontrastu k jednoduchým barvám se objevují lineární a geometrické různobarevné potisky a vzory. Stále aktuální jsou květinové tisky a zvířecí vzory převážně na doplňcích.

Kolekce společenských šatů čerpá z principů proslulé „vysoké krejčoviny“, která dokáže jedinečným způsobem podtrhnout ženské linie. Proto je kladen důraz na eleganci a použité materiály. Uplatní se asymetrické střihy, z detailů jsou to mašle a třpytivé kameny.

Nezbytné jsou tuto sezónu zajímavé doplňky. Velké kabelky, šály a šátky, nápadná bižuterie i dokonalé střevíce jsou přesně tím, co dotváří outfit a přivedou vás styl k dokonalosti.


Kontakty
Oficiální stránka společnosti: www.1-2-3.fr

Obchody UN 1 DEUX 2 TROIS 3 (1-2-3):
Gallery Myšák, Vodičkova 31, Praha 1
Palladium, nám. Republiky 1, Praha 1
OC Chodov, Roztylská 19, Praha 4,
Plzeň Plaza, Radčická 2, Plzeň

Pro novináře:
Mediareport, s.r.o.
Terezie Kaslová
E: kaslova@mediareport.cz
T: +420 603 551 372

Všechny tiskové zprávy a fotografie jsou ke stažení na www.mediareport.cz – v sekci Pro média – UN 1 DEUX 2 TROIS 3.


Kontakt:

Anna Fibichová
fibichova@mediareport.cz
mediareport.cz
736 488 741
222 940 014


Vstoupit do diskuse >> | Počet příspěvků: 0

Vydáno: 22. 8. 2011 13:32
Kategorie: Ostatní
Název zdroje: MediaReport s.r.o. (ověřený zdroj [?])
Popis zdroje:
PR agentura
PR

Distribucezpráv

>>
Vytvoříme za vás tiskovou zprávu a distribujeme ji 2000 novinářům.
news

Jsemnovinář

Novinářům poskytujeme pouze kvalitní a ověřené informace.
 i 

Jsemnávštěvník

>>
Přečtěte si jedinečné zprávy z první ruky dříve než ostatní.