E-shop Mojekošile.cz garantuje nadstandardní výměnu vánočních dárků | Tiskovky.info

servis pro novináře


Přihlásit | Registrace
Vytisknout Vytisknout

Tisková zpráva


E-shop Mojekošile.cz garantuje nadstandardní výměnu vánočních dárků


(Praha 14. 12. 2011) – Říká se, že Vánoce jsou svátky klidu, pro mnoho lidí ale představují stres z nakupování dárků. Košilový e-shop proto zákazníkům nabízí pro výměnu vánočních nákupů lhůtu nad rámec stanovený zákony.

„Garantujeme možnost výměny pro všechny objednávky přijaté v listopadu a prosinci,“ potvrzuje majitel e-shopu Petr Novák. „Zákazník nemusí mít strach, že se netrefí do velikosti nebo vkusu obdarovaného – pokud do 31. prosince napíše, kterou košili chce vyměnit, rádi jeho požadavku vyhovíme,“ dodává.

Standardní zákonná lhůta na vrácení zboží objednaného přes internet podle občanského zákoníku je přitom jen čtrnáct dní. „Solidní obchodník se nesnaží co nejvíce vytěžit ze stresu zákazníka, ale naopak řešit jeho problémy,“ dodává Petr Novák.

Další „vychytávkou“, kterou nakupující na e-shopu Mojekošile.cz jistě ocení, je udržení překvapení až do okamžiku rozbalování dárků pod stromečkem. „ Z adresního štítku ani balení zásilky není totiž na první pohled zřejmé, že odesilatelem je obchod s košilemi. Pokud u nás nakupujete vánoční dárky, nemusíte se bát, že by mohlo dojít k prozrazení,“ vysvětluje obchodník Petr Novák.

Výhodou také je, že objednanou košili může zákazník rovnou nechat zabalit do dárkové krabice. „Tuto možnost v současnosti využívá každý čtvrtý zákazník,“ uvádí šéf obchodu.

::

Internetový obchod Mojekošile.cz funguje od roku 2005, v současnosti nabízí téměř tři sta modelů pánských společenských i volnočasových košil, specializuje se na značky Friends & Rebels, Native a Columbus. Sortiment e-shopu se neustále rozšiřuje, nabízí i vesty, svetry, kravaty či dámské košile. Obrat obchodu v roce 2010 dosáhl téměř milionu korun.Kontakt:

Zdeněk Fekar
mediální konzultant
zfekar@evox.cz
www.evox.cz
775599024


Vstoupit do diskuse >> | Počet příspěvků: 0

Vydáno: 14. 12. 2011 12:36
Kategorie: Ekonomika
Název zdroje: e.vox, spol. s r. o. (ověřený zdroj [?])
Popis zdroje:
Poskytujeme služby v oboru marketingových komunikací, zejména poradenství v oblasti public relations. Tiskové zprávy, letáky či inzeráty, komunikace se zákazníky nebo prezentace na facebooku? Cokoli potřebujete, neváhejte a ozvěte se.
PR

Distribucezpráv

>>
Vytvoříme za vás tiskovou zprávu a distribujeme ji 2000 novinářům.
news

Jsemnovinář

Novinářům poskytujeme pouze kvalitní a ověřené informace.
 i 

Jsemnávštěvník

>>
Přečtěte si jedinečné zprávy z první ruky dříve než ostatní.