E-shop Aaron.cz rozdal v soutěži fotoaparáty celkem za 35 tisíc korun | Tiskovky.info

servis pro novináře


Přihlásit | Registrace
Vytisknout Vytisknout

Tisková zpráva


E-shop Aaron.cz rozdal v soutěži fotoaparáty celkem za 35 tisíc korun


V předvánoční cenové akci rozdal přední internetový obchod Aaron.cz specializovaný na fotografickou techniku produkty v celkové hodnotě 35 750 korun. V rámci akce e-shop rozdával každý padesátý fotoaparát Sony zcela zdarma. Během soutěže zákazníci nakoupili téměř 300 fotografických přístrojů Sony nejrůznějších kategorií.

V soutěži, která probíhala od 9. listopadu do 24. prosince 2011, odměnil e-shop Aaron.cz fotoaparáty Sony pět výherců. Vítězem akce se stal každý 50. zákazník, který si v e-shopu objednal fotoaparát této značky. Fotografická technika Sony totiž patří v e-shopu mezi nejprodávanější. Všichni výherci obdrželi zdarma fotoaparát, vždy šlo o model, který si v internetovém obchodu objednali.

„Ve výhrách se nesešly dva stejné fotoaparáty. Jednalo se především o kompakty s cenou mezi pěti až jedenácti tisíci korunami. Lidé zcela zřetelně upouštějí od levnějších fotoaparátů s omezenými funkcemi a volí kvalitnější přístroje,“ uvedl Tomáš Kůs, obchodní ředitel internetového obchodu Aaron.cz, který patří mezi tři nevýznamnější online prodejce fotografické techniky v České republice. „Zákazníci začínají projevovat zájem o dražší kompaktní fotoaparáty s výměnnými objektivy, které v sobě spojují malé rozměry a kvalitu zrcadlovek,“ dodal Kůs.

Největší zájem byl v předvánočním období o malý kompaktní fotoaparát Sony WX7 s cenou 4 790 korun. Zákazníci však ve zvýšené míře nakupovali také pokročilé kompakty s výměnnými objektivy a zrcadlovky. Nejdražší cenou v soutěži byl kompaktní fotoaparát vyšší třídy Sony DSC-HX100 v hodnotě téměř 11 tisíc korun.

S nápadem uspořádat předvánoční soutěž internetový obchod Aaron.cz oslovila přímo společnost Sony, prodejce zajistil její propagaci a průběh. „Zvažujeme opakování této úspěšné prodejní akce i v následujících měsících roku 2012. O naše soutěže je stále velký zájem, nejúspěšnější byla letní fotografická soutěž o nejlepší snímek z dovolené, do níž nám zákazníci poslali 562 fotografií,“ doplnila Dagmar Štěpánová, specialistka marketingu internetového obchodu Aaron.cz.
Kontakt:

Petr Lesenský
LESENSKY.CZ
info@lesensky.cz
www.lesensky.cz
+420 777 942 701


Vstoupit do diskuse >> | Počet příspěvků: 0

Vydáno: 8. 1. 2012 22:06
Kategorie: Finance
Název zdroje: Petr Lesenský (ověřený zdroj [?])
Popis zdroje:
Tým odborníků specializujících se na PR, média a marketing.
PR

Distribucezpráv

>>
Vytvoříme za vás tiskovou zprávu a distribujeme ji 2000 novinářům.
news

Jsemnovinář

Novinářům poskytujeme pouze kvalitní a ověřené informace.
 i 

Jsemnávštěvník

>>
Přečtěte si jedinečné zprávy z první ruky dříve než ostatní.