E-shop na systému B2C Brána | Tiskovky.info

servis pro novináře


Přihlásit | Registrace
Vytisknout Vytisknout

Tisková zpráva


E-shop na systému B2C Brána


Rozhodli jste se vystavit své zboží na internetu a nabídnout jej širokému okruhu online zákazníků? Děláte velmi dobře, protože přes internet nakupuje spousta lidí.

Rozhodli jste se vystavit své zboží na internetu a nabídnout jej širokému okruhu online zákazníků? Děláte velmi dobře, protože přes internet nakupuje spousta lidí.

Na začátku je potřeba důkladně promyslet, komu svěříte výrobu Vašeho internetového obchodu. Ne všechny e-shopy jsou totiž ve výsledku dokonalé.

Pokud nemáte dřívější zkušenosti s prací v administračním prostředí webové prezentace či s plněním e-shopu, je jasné, že si asi těžko představíte, co je pro vás jednoduché ovládání a co ne. Abyste nekupovali zajíce v pytli, rozhodli jsme se vám nabídnout jedinečnou možnost otestovat si práci s administračním systémem B2C Brána.

Jednoduše si spustíte demo verzi již vytvořeného internetového obchodu a v administračním rozhraní B2C Brána si vyzkoušíte, jak je vše jednoduché a jak to vlastně funguje. Získejte přístup do administrace B2C Brána a uvidíte, že práce s naším e-shopem je hračkou a se zaškolováním vašich zaměstnanců neztratíte zbytečně mnoho času a můžete se soustředit jen a jen na prodej a na vaše zákazníky.

Samozřejmě, že snadné ovládání není jediným důvodem, proč si e-shop postavený na systému B2C Brána pořídit. Položili jste si otázku, co by měl váš e-shop mít? Pokud se bavíte o obchodování prostřednictvím internetového obchodu, je důležité nejen to, aby bylo snadné jej ovládat, ale také, aby se v něm dokázali orientovat vaši zákazníci.
Proč zvolit zrovna administrační prostředí B2C Brána?

1. Můžete si vytvořit libovolnou strukturu kategorií, doplňovat produkty a řadit je i do více kategorií.
2. Díky přehlednosti můžete jednoduše spravovat zadané objednávky.
3. Zadání objednávky je snadné a vašeho zákazníka zbytečně nezdržuje.
4. Pomocí nástroje WebTracker můžete sledovat návštěvnost vašeho obchodu.
5. E-shop postavený na systému B2C Brána obsahuje doplňkové moduly (box s rychlým kontaktem, fulltextové vyhledávání, textové boxy, ...)

S takovým nástrojem můžete vydělávat mnohem snadněji a mnohem více. Umíme ho vytvořit již od 19 990,- Kč.

Jak to vše probíhá? Stačí, když se nám ozvete s požadavkem na vytvoření nového e-shopu v systému B2C Brána. Během krátké doby jsme schopni vyvinout pěkný a fungující internetový obchod. Pokud si na práci v administračním prostředí netroufáte ani po řádném odzkoušení demo verze, nevadí, nabízíme zaškolení pro vás i pro vaše zaměstnance, kde vysvětlíme všechny funkce a vlastnosti systému.

Dále už je jen na vás, jak si jednotlivé produkty naplníte a jak aktivně budete komunikovat se zákazníky. To však neznamená, že by nás vaše počínání s B2C Bránou nadále nezajímalo. Vždy, když nastane jakýkoliv problém, máte možnost obrátit se na naši technickou podporu, kde vám ochotně poradí. Stejně tak vám rádi pomůžeme i s internetovým marketingem, aby váš e-shop vidělo co nejvíce lidí a přišlo k vám co nejvíce nakupujících. S námi bude obchodování na internetu hračkou!

Vyzkoušejte si demo B2C Brána a už nebudete chtít nic jiného.Kontakt:

Martina Kochaníčková
Vedoucí zakázky IM
katalogy@ebrana.cz
http://www.b2cbrana.cz
776 212 139


Vstoupit do diskuse >> | Počet příspěvků: 0

Vydáno: 18. 7. 2011 8:58
Kategorie: Informační technologie
Název zdroje: eBRÁNA s.r.o. (NEověřený zdroj [?])
Popis zdroje:
Zabýváme se tvorbou www stránek a službami internetového marketingu.
PR

Distribucezpráv

>>
Vytvoříme za vás tiskovou zprávu a distribujeme ji 2000 novinářům.
news

Jsemnovinář

Novinářům poskytujeme pouze kvalitní a ověřené informace.
 i 

Jsemnávštěvník

>>
Přečtěte si jedinečné zprávy z první ruky dříve než ostatní.