Dýňodlabání aneb Halloween v obchodním centru Olympia Mladá Boleslav | Tiskovky.info

servis pro novináře


Přihlásit | Registrace
Vytisknout Vytisknout

Tisková zpráva


Dýňodlabání aneb Halloween v obchodním centru Olympia Mladá Boleslav


V sobotu 29. října 2011 se v obchodním centru Olympia Mladá Boleslav koná zábavné halloweenské odpoledne spojené s možností vydlabat si svoji vlastní strašidelnou dýni. Návštěvníci obchodního centra se mohou těšit na halloweenskou maskérnu nebo na návštěvu pravých halloweenských strašidel.

Již tuto sobotu se nákupní centrum Olympia Mladá Boleslav promění v čarodějné prostředí, kde na návštěvníky bude čekat 150 kusů oranžových dýní, ze kterých si mohou vyřezat ty nejlegračnější halloweenské symboly na světě. V duchu strašidelných oslav proběhne také výroba tajemných masek v halloweenské maskérně. Tam si i ti nejmenší návštěvníci mohou vytvořit tajuplný převlek a užít si spoustu zábavy.

Připraveny budou i soutěže a ti nejšikovnější mohou změřit síly v napínavé hře Plovoucí jablko. A protože je Halloween svátek plný duchů a přízraků, do obchodního centra Olympia v Mladé Boleslavi přijede i hrůzostrašná rodinka.

Přijďte si vyrobit masku, zasoutěžit o ceny, či vydlabat dýňového strašáka a oslavit Halloween!

Akce se koná v sobotu 29. října 2011 od 14:00 hod. v obchodním centru Olympia Mladá Boleslav a je pro všechny návštěvníky zdarma.

Základní informace o obchodním centru Olympia Mladá Boleslav:
Olympia centrum Mladá Boleslav bylo otevřeno v roce 2001. Zákazníkům je k dispozici více než 50 obchodů, služeb a restaurací (móda, kosmetika, klenoty a bižuterie, sportovní vybavení, drogerie, obuv, restaurace, kavárna, dětský koutek a další služby) na ploše 27 000 m2, čerpací stanice a myčka vozidel.

Olympia centrum Mladá Boleslav je, díky své poloze u dálnice mezi Prahou a Libercem u sjezdu směr Jičín, snadno dostupné nejenom z Mladé Boleslavi, ale i ze vzdálenějšího okolí. Mimo vlastní automobily mohou zákazníci využít bezplatnou městkou autobusovou dopravu OC1, speciálně pro seniory je k dispozici středeční bezplatná městská linka OC2. Zdarma je také parkování a wi-fi připojení na internet.

O Czech Property Investments, a.s. (CPI Group):
CPI Group se na českém a slovenském realitním trhu pohybuje od roku 1991 a patří mezi přední domácí investory a developery. Své investiční aktivity rozvíjí skupina v oblasti rezidenčních nemovitostí, kancelářských objektů, obchodních areálů, hotelů a logistických center. CPI Group je dnes s 12 600 byty druhým největším poskytovatelem nájemního bydlení v ČR. Skupina dále vlastní a spravuje stovky tisíc m2 obchodních ploch, přes 60 000 m2 nových kancelářských ploch, 17 hotelů se 7 500 lůžky a více jak 300 ha ploch určených pro průmyslovou výstavbu a skladování. Více informací o CPI Group naleznete na www.cpi.cz.


Pro další informace kontaktujte:

CPI Group
Michaela Winklerová
PR Manager
tel.: + 420 281 082 0270
e-mail: m.winklerova@cpi.cz
www.cpi.cz

DTZ
Aleš Stupka
Centre Manager
tel.: +420 326 331 179
e-mail: ales.stupka@dtz.com

Crest Communications a.s.
Andrea Pitronová
Account Manager
tel.: + 420 222 927 111
e-mail: andrea.pitronova@crestcom.cz
www.crestcom.cz

Vstoupit do diskuse >> | Počet příspěvků: 0

Vydáno: 26. 10. 2011 13:45
Kategorie: Zábava
Název zdroje: Crest Communications a.s. (NEověřený zdroj [?])
PR

Distribucezpráv

>>
Vytvoříme za vás tiskovou zprávu a distribujeme ji 2000 novinářům.
news

Jsemnovinář

Novinářům poskytujeme pouze kvalitní a ověřené informace.
 i 

Jsemnávštěvník

>>
Přečtěte si jedinečné zprávy z první ruky dříve než ostatní.