DSA se důrazně ohradila proti dezinformaci o výběrovém řízení | Tiskovky.info

servis pro novináře


Přihlásit | Registrace
Vytisknout Vytisknout

Tisková zpráva


DSA se důrazně ohradila proti dezinformaci o výběrovém řízení


Hradec Králové – Společnost DSA se důrazně ohrazuje proti dezinformacím a nepravdám, které se objevily dnes v médiích. Zásadně nesouhlasí se spojováním svého jména ve spojitosti s jakoukoliv předraženou nebo neregulérně vysoutěženou zakázkou.

„Společnost provozuje leteckou záchrannou službu vždy na základě řádných výběrových řízení a uzavřených smluv. Uváděná škoda je naprosto nepravdivá a zavádějící, protože armáda a policie nebyla dodnes schopna stanovit kompletní cenu za vlastní provoz,“ zdůraznil předseda představenstva DSA Tomáš Suchánek, který je jedním z pilotů zakladatelů letecké záchranné služby Československu v roce 1987.

Společnost DSA zasahovala při povodních
Společnost DSA dvacet let zajišťuje pro občany České republiky leteckou záchranou služby a její rozvoj dle nejvyšších evropských standardů. Díky tomu je letecká záchranná služba v Česku dlouhodobě na nejvyšší světové úrovni.
Posádky společnosti DSA nad rámec své činnosti například zasahovaly jako první při povodních jak v roce 1997 na severní Moravě, tak v roce 2011 v severních Čechách, kde zasahovaly tři vrtulníky společnosti a další vrtulníky byly připraveny v případě potřeby k zásahu.
Tomáš Zdechovský
Kontakt:

Tomáš Zdechovský
Jednatel
info@commservis.com
http://www.commservis.com
734 335 909
+420 495 279 247


Vstoupit do diskuse >> | Počet příspěvků: 0

Vydáno: 19. 4. 2013 18:31
Kategorie: Zdraví a zdravotnictví
Název zdroje: Agentura Commservis.com (ověřený zdroj [?])
Popis zdroje:
Komunikační a public relations agentura specializující se manažerské vzdělávání, public relations, krizovou komunikaci a mediální obhajoby, politickou komunikaci, outdoor/teambuilding, tvorbu marketing strategií, image, výzkumy a analýzy. Jazykové kurzy pro firmy, instituce a manažery: angličtina, němčina, italština, francouzština, španělština ve třech úrovních pokročilosti.
PR

Distribucezpráv

>>
Vytvoříme za vás tiskovou zprávu a distribujeme ji 2000 novinářům.
news

Jsemnovinář

Novinářům poskytujeme pouze kvalitní a ověřené informace.
 i 

Jsemnávštěvník

>>
Přečtěte si jedinečné zprávy z první ruky dříve než ostatní.