DSA nesouhlasí: Provozuje záchrannou službu o polovinu levněji | Tiskovky.info

servis pro novináře


Přihlásit | Registrace
Vytisknout Vytisknout

Tisková zpráva


DSA nesouhlasí: Provozuje záchrannou službu o polovinu levněji


STÁHNOUT 267090-top_foto1-tqxsf.jpg (maximální velikost 0,5 MB)

Hradec Králové – Společnost DSA se rozhodně nesouhlasí, že by létala dvojnásobně dráž jak armáda nebo policie. Tato informace je podle DSA naprosto lživá a účelová s cílem poškodit soukromé firmy kvalitně provozující záchrannou službu v České republice. DSA celý případ již předala svým právníkům a je připravena se proti podobným lžím bránit soudní cestou.

„Pokud někdo tvrdí, že létáme dráž než policie nebo vojáci, tak veřejně nemluví pravdu. Čísla u armády a policie, která se objevila v médiích, jsou naprosto nepravdivá, protože zahrnují pouze část nákladů na provoz vrtulníků,“ vysvětluje ředitel letového provozu DSA Daniel Tuček, který sám je pilotem záchranářem.
„Cena policie a armády za letovou hodinu je rozhodně umělá. Nezahrnuje nákup vrtulníků, pravidelný servis, výcvik posádek, modernizace technického vybavení, pojištění, nájem za stanoviště a další stovky nákladů,“ dodal Tuček.

Kauza se snaží zdiskreditovat poctivé firmy
Společnost DSA veřejně prohlašuje, při všech výběrových řízení jednala regulérně a vždy se snažila leteckou záchrannou službu zajišťovat s nejmodernější technikou za nejnižší ceny. Podle DSA je tato kauza uměle vyvolaná s cílem zdiskreditovat poctivé firmy politickými hrátkami.
„Pokud stát dokáže zajišťovat levněji třeba železniční dopravu, tak proč na koleje pouští soukromé přepravce. To, že soukromníci zajišťují leteckou záchrannou službu je rozhodně pro stát levnější a lepší,“ zdůraznil ředitel Daniel Tuček. Podle DSA ve velké většině evropských zemí provozuje leteckou záchrannou službu nestátní provozovatel.

Vrtulníky DSA již zachránily 30.000 životů
Vrtulníky DSA zachránily za více jak dvacet let přes 30.000 životů. Ročně nalétají pro leteckou záchrannou službu přes 2000 letových hodin.
Tomáš Zdechovský
Kontakt:

Tomáš Zdechovský
Jednatel
info@commservis.com
http://www.commservis.com
734 335 909
+420 495 279 247


Vstoupit do diskuse >> | Počet příspěvků: 0

Vydáno: 21. 4. 2013 14:21
Kategorie: Zdraví a zdravotnictví
Název zdroje: Agentura Commservis.com (ověřený zdroj [?])
Popis zdroje:
Komunikační a public relations agentura specializující se manažerské vzdělávání, public relations, krizovou komunikaci a mediální obhajoby, politickou komunikaci, outdoor/teambuilding, tvorbu marketing strategií, image, výzkumy a analýzy. Jazykové kurzy pro firmy, instituce a manažery: angličtina, němčina, italština, francouzština, španělština ve třech úrovních pokročilosti.
PR

Distribucezpráv

>>
Vytvoříme za vás tiskovou zprávu a distribujeme ji 2000 novinářům.
news

Jsemnovinář

Novinářům poskytujeme pouze kvalitní a ověřené informace.
 i 

Jsemnávštěvník

>>
Přečtěte si jedinečné zprávy z první ruky dříve než ostatní.