Druhý zářijový den bude v Brně patřit Vinohradskému vozíkohraní | Tiskovky.info

servis pro novináře


Přihlásit | Registrace
Vytisknout Vytisknout

Tisková zpráva


Druhý zářijový den bude v Brně patřit Vinohradskému vozíkohraní


Brno - Začátek školního roku si můžou Brňané díky Lize vozíčkářů užít s hudbou, setkáním i se zábavou. V pátek 2. září 2011 vypukne už druhý ročník úspěšného Vinohradského vozíkohraní. Na své si přijdou děti, mladí i starší, příznivci Ligy i ti, kteří invalidní vozík ještě zblízka neviděli.

Ten, kdo zavítá do areálu ZŠ na Bzenecké ulici 23, kde sídlí i Liga vozíčkářů, si vychutná různorodý program. Od 15 hodin budou středem pozornosti děti. Pro ně pozveme klauny Andulína a Ferdulína s balónkovou show, připravíme soutěže o ceny a dárky i zajímavou tombolu. Celou dobu se budou moct vyřádit na velké trampolíně, projedou se v sajdkáře nebo si můžou zkusit naši cestu plnou úkolů s odměnou na jejím konci. Dětský program bude organizován ve spolupráci se SVČ Lužánky – pobočka Louka a zakončí ho bohatá tombola s přispěním našich milých sponzorů.

Večer bude určený všem, kteří mají rádi dobrou hudbu, setkání u piva, u grilovaných klobás a vůbec letní pohodu. Na pódiu vystoupí od 17.00 hned čtyři kapely - Originální duo HUSO, skupina Pocity, akordeonistka Klára Šmahelová a progresivní rocková skupina Lady Dragon Fly.

Součástí programu bude jarmark s výrobky z chráněných dílen, v nabídce bude bohaté občerstvení a zároveň se lidé dozvědí vše, co je zajímá o životě vozíčkářů i o naší organizaci. Akce skončí ve 22 hodin.

Záštitu nad Vinohradským vozíkohraním převezme starosta městské části Vinohrady pan Jiří Čejka.

Další informace najdete na www.ligavozic.cz nebo vám je poskytne koordinátorka akce:

Soňa Formanová
vedoucí programu Prezentace a osvěta

Liga vozíčkářů
Bzenecká 23, 628 00 Brno
tel.: +420 537 021 483
mobil: +420 725 468 329
sona.formanova@ligavozic.cz
www.ligavozic.czKontakt:

Soňa Formanová
Pozice ve svedoucí programu Prezentace a osvětapolečnosti/instituci
sona.formanova@ligavozic.cz
www.ligavozic.cz
mobil: +420 725
tel.: +420 537 0


Vstoupit do diskuse >> | Počet příspěvků: 0

Vydáno: 17. 8. 2011 14:22
Kategorie: Zábava
Název zdroje: Liga vozíčkářů (NEověřený zdroj [?])
Popis zdroje:
Liga vozíčkářů si snahu o zařazování osob s postižením do většinové společnosti formulovala jako hlavní poslání svojí činnosti.

Každý den se činí zaměstnanci Ligy ve službách, které staví nejrůzněji postižené lidi na stejnou startovní čáru s ostatními. Pracujeme usilovně na tom, abychom kompenzovali handicap způsobený nemocí, úrazem nebo vrozenou vadou. Kompenzací rozumíme zejména poskytování služeb, ať už se jedná o poradenství, osobní asistenci, pomoc při pracovním i lidském uplatnění, nebo třeba odstraňování všudypřítomných bariér.
PR

Distribucezpráv

>>
Vytvoříme za vás tiskovou zprávu a distribujeme ji 2000 novinářům.
news

Jsemnovinář

Novinářům poskytujeme pouze kvalitní a ověřené informace.
 i 

Jsemnávštěvník

>>
Přečtěte si jedinečné zprávy z první ruky dříve než ostatní.