Druhá etapa 2Barevných Letňan už je zcela vyprodaná | Tiskovky.info

servis pro novináře


Přihlásit | Registrace
Vytisknout Vytisknout

Tisková zpráva


Druhá etapa 2Barevných Letňan už je zcela vyprodaná


STÁHNOUT 2BL 20140917 1L8A8842.jpg (maximální velikost 0,5 MB)

Praha, 2. duben 2015 / Už i druhá etapa úspěšného rezidenčního projektu v Letňanech je plně obsazená. V tuto chvíli zůstávají jen poslední 2 byty na závěrečné třetí etapě.

2Barevné Letňany v sobě spojují moderní architekturu, klidné prostředí a dobrou dopravní dostupnost. Navíc nabídly energeticky úsporné byty a přinesly na trh tzv. modulové bydlení. To si mohli noví majitelé poprvé vyzkoušet právě na druhé etapě, která byla zkolaudována v srpnu minulého roku.
„2Barevné Letňany byly navržené pro dlouhodobé užívání. Lokalitu ocení i ti, kteří vyžadují dobré spojení do centra Prahy, ale především lidé, kteří hledají klidné prostředí. Nízká energetická náročnost a modulové bydlení se vyplatí všem, kteří chtějí v Letňanech dlouhodobě žít, zakládat rodinu atd. Byty jsou vyprojektované tak, aby rostly s nimi a plnily jejich potřeby a požadavky,“ přibližuje projekt Martin Malínský, obchodní ředitel společnosti Trigema.
Projekt, respektive jeho první etapa, byl také oceněn v několika oborových soutěžích, zmiňme jen stříbrnou příčku v soutěži Best of Realty za rok 2013 v kategorii rezidenčních projektů.
2. etapu projektu představuje celkem 48 bytů ve dvou bytových domech a byla dokončena na podzim loňského roku 2014. Výprodej celého projektu proběhl do půl roku po kolaudaci a do necelých 24 měsíců od zahájení prodeje.
„2Barevné Letňany mají vše, co od takového domu normální člověk očekává,“ říká k projektu jeho architekt Daniel Smitka a vyjmenovává: „přirozené a lidské měřítko, srozumitelně členité fasády, balkony, lodžie, terasy a velké okenní plochy propouštějící do interiéru hodně světla.“
Trendy chytrého bydlení, které Trigema představila na 2Barevných Letňanech, rozpracovává i na svých dalších projektech. V tuto chvíli například na jednom z nejprodávanějších projektů na pražském trhu – SMART byty v Nových Butovicích.
Kontakt:

Petra Holá
Specialista marketingu
holla@trigema.cz
739247638
227355211


Vstoupit do diskuse >> | Počet příspěvků: 0

Vydáno: 2. 4. 2015 10:01
Kategorie: Reality
Název zdroje: Trigema a.s. (ověřený zdroj [?])
Popis zdroje:
Trigema je developerskou společností s přesahem do dalších aktivit. Na kontě společnosti Trigema už je více než 1 300 prodaných bytů (a 1 300 nových domácností, které mohou žít v kvalitním bydlení, jaké si zaslouží), Vědeckotechnický park v Roztokách, který světu přináší nové objevy z oblasti spalovacích motorů a alternativních pohonů. Park Vědy Roztoky, kde se podobné možná zrodí podobné objevy v oblasti elektrotechniky. Do skupiny společností a projektů patří celoroční sportovní areál Monínec, který přináší radost všem milovníkům přírody a adrenalinu, letních i zimních sportů, ale také luxusu a kvalitního jídla, nebo kongresový hotel Academic v Roztokách.
Trigema je jedním z hlavních a dlouhodobých partnerů Centra Paraple a stále jej aktivně podporuje a nově se společnost stala hlavním partnerem soutěže Czech Press Photo.
PR

Distribucezpráv

>>
Vytvoříme za vás tiskovou zprávu a distribujeme ji 2000 novinářům.
news

Jsemnovinář

Novinářům poskytujeme pouze kvalitní a ověřené informace.
 i 

Jsemnávštěvník

>>
Přečtěte si jedinečné zprávy z první ruky dříve než ostatní.