Dřevěné hračky – novinka na Speshop.cz! | Tiskovky.info

servis pro novináře


Přihlásit | Registrace
Vytisknout Vytisknout

Tisková zpráva


Dřevěné hračky – novinka na Speshop.cz!


Milujete vůni dřeva? Jste pro tradiční dřevěné hračky, které neblikají, nepotřebují baterie a jen tak se nerozbijí? Právě vám a vašim dětem přináší Speshop.cz novou nabídku dřevěných hraček! Kreativní, moderně pojaté hračky zaujmou vaše nejmenší i jejich starší sourozence na celé hodiny – vyberte si svého favorita!

Proč dřevěné hračky?

I v naší technické době je dřevo stále „v kurzu“. Přírodní materiál je příjemný na dotek, teplý, hladký a bezpečný. Kvalitní dřevěné hračky téměř nejdou zničit a na rozdíl od plastu nehrozí žádné ostré hrany nebo odlamující se části.
Řada moderních technických hraček si „hraje sama“ a brzo děti nudí – tradiční dřevěné hračky je naopak vedou k tomu, aby si s nimi hrály aktivně. Tím u nich rozvíjí fantazii, tvořivost a hravost.

Hračky pro nejmenší

Dřevěné hračky jsou pro malé děti ideální: masivní dřevo rozvíjí jejich hmat, snese kousání i házení a je zdravotně nezávadné.
V nabídce Speshopu najdete třeba oblíbené vkládačky, které učí děti rozlišování tvarů. Robustní dřevěná krabička obsahuje 9 různých tvarů, má sundavací víčko s otvory na vkládání a na přední straně je ozdobená sluníčkem, kravičkou, dinosaurem nebo vílou – veselým 3D obrázkem, který se může otáčet.
Pro první stavění máme sadu dřevěných obrázkových kostek. Dřevo je bez povrchové úpravy a obrázky vznikly technikou gravírování – žádné chemické barvy.

Pro tvořivé ruce

Máte doma malého architekta? Naše dřevěná maxistavebnice má přes čtyřicet dílů a kromě kostek či hranolů obsahuje i kola, provazy nebo tyčky. S ní můžou vzniknout ty nejodvážnější stavby – a díky rozměrům kostek (až 30 cm) budou i pořádně veliké!
Specialitou v nabídce jsou multifunkční hračky. Každá strana dřevěné krabice má jiné využití – stolní hra, počítadlo, tabule… Celá krabice může sloužit i jako domeček, stolek či stolička.
Starší děti, ale i hravé dospělé nadchnou naše kreativní sady. Z dřevěných dílů, tyček a pestrých korálků v sadě si můžou sestavit krabičku nebo tužkovník přesně podle svých představ.

Speshop má dárky pro všechny!

Chcete udělat radost celé rodině? V nové nabídce vás kromě dřevěných hraček čekají také nástěnné tabule na vzkazy nebo veselé ledničkové magnety.
Na Speshop.cz ale najdete dárků mnohem víc: hračky včetně deskových her a oblíbených pohádkových hrdinů, sportovní potřeby, ptákoviny a kanadské žertíky – tady načerpáte inspiraci a seženete to pravé pro každou příležitost!Vstoupit do diskuse >> | Počet příspěvků: 0

Vydáno: 28. 12. 2011 10:33
Kategorie: Auto-moto
Název zdroje: speshop.cz (NEověřený zdroj [?])
PR

Distribucezpráv

>>
Vytvoříme za vás tiskovou zprávu a distribujeme ji 2000 novinářům.
news

Jsemnovinář

Novinářům poskytujeme pouze kvalitní a ověřené informace.
 i 

Jsemnávštěvník

>>
Přečtěte si jedinečné zprávy z první ruky dříve než ostatní.