Dřevěné domy – stále více v oblibě | Tiskovky.info

servis pro novináře


Přihlásit | Registrace
Vytisknout Vytisknout

Tisková zpráva


Dřevěné domy – stále více v oblibě


Sruby, dřevěné chaty, roubenky, dřevěné domy. To jsou všechno stavby, které mají v České republice svou dlouholetou tradici a v současné době jsou navíc i velice populární a žádané. V tomto článku vám popíšeme přednosti a výhody dřevěných domů.

Přednosti dřevěných domů
Dřevěné domy mají především velmi nízkou spotřebu tepla na vytápění, což je značná výhody zejména tehdy, když jsou dlouhé a tuhé zimy. Za současných podmínek, kdy za vytápění rodinného domu platíme nemalé sumy a částky, je dřevěný dům nesporně dobré řešení bytové situace. Nejenom, že zaplatíte za vytápění domu méně, ale ve dřevěných domech a stavbách je zaručeně tepleji než ve zděných domech.

Dřevo je velmi lehký materiál, což v konečném výsledku znamená, že celková výroba dřevěných nosníků, výplně a dalších prvků nevypotřebuje příliš hodně energie a současně ulehčí dopravu a montáž na stavbě. To všechno velkým dílem přispívá k tomu, že stavba dřevěného domu je ekonomicky přijatelnější, než stavba domu zděného.

Rychlá výstavba domů
Dřevěný rodinný dům také postavíte mnohem rychleji než dům zděný. Náklady na výstavbu bývají většinou menší, než na stavbu rodinného domu z klasických materiálů. Další nespornou výhodou dřeva je, že je biologicky rozložitelný materiál, který je šetrný k životnímu prostředí.
Vstoupit do diskuse >> | Počet příspěvků: 0

Vydáno: 16. 9. 2011 19:04
Kategorie: Auto-moto
Název zdroje: SkyMedia (ověřený zdroj [?])
PR

Distribucezpráv

>>
Vytvoříme za vás tiskovou zprávu a distribujeme ji 2000 novinářům.
news

Jsemnovinář

Novinářům poskytujeme pouze kvalitní a ověřené informace.
 i 

Jsemnávštěvník

>>
Přečtěte si jedinečné zprávy z první ruky dříve než ostatní.