Dovolená v zimě | Tiskovky.info

servis pro novináře


Přihlásit | Registrace
Vytisknout Vytisknout

Tisková zpráva


Dovolená v zimě


Prodej zájezdů na zimní sezónu byl již zahájen. Cestovní kanceláře lákají zákazníky na velké množství slev, které se mohou uplatnit při včasném nákupu.

Pokud si svoji zimní dovolenou zakoupíte včas, má to tedy spoustu výhod. Ti, kteří rádi cestují například v období vánočních svátků nebo na Silvestra by neměli s rezervací zájezdu otálet, protože tyto exponované termíny bývají zcela vyprodané a nyní můžete získat ty nejlepší ceny. Mezi nejčastější a cenově nejvýhodnější cíle zimního odpočinku u moře patří dovolená v Egyptě. Egypt v zimním období nabízí příznivé klima pro odpočinkovou i poznávací dovolenou. V nabídce je velké množství zájezdů do všech egyptských letovisek.
Častým cílem zimní dovolené jsou také Kanárské ostrovy. Pokud chcete cestovat na Kanárské ostrovy a nechcete vyhazovat zbytečně moc peněz, určitě se vyplatí využít nabídku německých cestovních kanceláří. Zájezdy z Německa jsou cenově mnohem dostupnější a nabídka na Kanárské ostrovy je větší.
Ti kteří Egypt i Kanáry již navštívili a přemýšlí o vzdálenějších destinacích, mají v zimní sezóně z čeho vybírat. Mezi nejoblíbenější cíle exotické dovolené all inclusive patří Dominikánská republika, Kuba nebo Isla Margarita – tyto destinace pořídíte již kolem 30000,- Kč. Pokud se spokojíte s hotely se snídaní jsou oblíbenými destinacemi Thajsko nebo Spojené Arabské Emiráty.
V nabídce jsou odlety z Prahy i z Německa na různě dlouhé pobyty. Pokud nevyužijete nabídky na koupi zájezdu first minute, můžete vybírat i zájezdy na poslední chvíli. Zájezdy last minute se nabízejí do všech destinací, ale pokud jste náročnější klienti - pozor - často se stává, že na poslední chvíli bývají ty nejlepší nabídky již vyprodány.
S výběr vaší zimní dovolené vám rádi poradíme – abazajezdy.cz
Vstoupit do diskuse >> | Počet příspěvků: 0

Vydáno: 7. 8. 2011 8:25
Kategorie: Cestování
Název zdroje: ABA PRAGUE TRAVEL, s.r.o (NEověřený zdroj [?])
PR

Distribucezpráv

>>
Vytvoříme za vás tiskovou zprávu a distribujeme ji 2000 novinářům.
news

Jsemnovinář

Novinářům poskytujeme pouze kvalitní a ověřené informace.
 i 

Jsemnávštěvník

>>
Přečtěte si jedinečné zprávy z první ruky dříve než ostatní.