Dovolená, na kterou nezapomenete | Tiskovky.info

servis pro novináře


Přihlásit | Registrace
Vytisknout Vytisknout

Tisková zpráva


Dovolená, na kterou nezapomenete


V dnešní době, kdy svět otevírá všem dobrodruhům a zapáleným cestovatelům náruč dokořán, už lidem nestačí cestovat do známých destinací. Chtějí hlavně neotřelost, dobrodružství a krásnou přírodu, jež nebyla zasažena výdobytky moderní doby jednadvacátého století. Právě to a mnohem více nabízí cestovní kancelář Monoi.

Monoi, to je cestovní kancelář, jež zná vůni exotických dálek velice důvěrně a tajemství vzdálených civilizací s radostí odhalí i všem svým klientům, kterým nabídne dovolenou přímo na míru jejich přáním. Co takhle strávit letošní dovolenou jinak, než na pláži ohraných letovisek, kde pro nespočetné množství turistů sotva naleznete místo pro vaší deku. Zavítejte do dálných zemí, jejichž krása vás doslova uhrane. Cestovní kancelář Monoi vám to umožní. Díky doby trvající dvě dekády, po kterou cestovní kancelář Monoi realizuje svou činnost na trhu, nabízí svým klientům exotické dovolené.

Krásy dalekých zemí jako na dlani

S Monoi můžete cestovat takřka po celém světě. Tato cestovní kancelář vám nabídne zájezdy na míru. Samozřejmostí jsou destinace po celé Evropě, ale také Africe, Americe, Indii a divukrásné Oceánii.

Na dovolené u moře jste byli loni a letos toužíte zažít něco nevšedního? Co takhle poznat Afriku. Afrika je země divoká a nekonečně krásná. Skvělým průvodcem po tomto světadíle se vám stane právě cestovní kancelář Monoi. Zmapujte krásy divukrásného safari v Botswaně a na vlastní kůži zažijte nespoutanost divokých žiraf, zeber, krokodýlů, lvů a dalších zvířecích obyvatel sluncem vyprahlé, ale přesto nádherné krajiny. Svou krásou vám doslova vyrazí dech i Kapverdské ostrovy. Smaragdová zeleň v kontrastu se zářivě bílým pískem pláží, to je scenérie, jež se naskytne všem cestovatelům, kteří se rozhodnout tuto destinaci navštívit.

Svěřte se do rukou cestovní kanceláře Monoi a poznávejte Afriku a celý svět díky dovolené na míru.

Kontakt:

info@placla.cz


Vstoupit do diskuse >> | Počet příspěvků: 0

Vydáno: 18. 3. 2016 17:21
Kategorie: Auto-moto
Název zdroje: Wobsah (ověřený zdroj [?])
Popis zdroje:
… děláme podnikání na internetu jednodušší
PR

Distribucezpráv

>>
Vytvoříme za vás tiskovou zprávu a distribujeme ji 2000 novinářům.
news

Jsemnovinář

Novinářům poskytujeme pouze kvalitní a ověřené informace.
 i 

Jsemnávštěvník

>>
Přečtěte si jedinečné zprávy z první ruky dříve než ostatní.