Dovolená bez stresu a námahy | Tiskovky.info

servis pro novináře


Přihlásit | Registrace
Vytisknout Vytisknout

Tisková zpráva


Dovolená bez stresu a námahy


Blíží se léto a vy už zase přemýšlíte nad tím, kolik cestovních kanceláří budete muset navštívit a kolik katalogů si pročíst a prolistovat? A co byste řekli tomu, kdyby tu byla možnost z pohodlí domova si zadat parametry svojí dovolené, nechat si tuto poptávku všem cestovním kancelářím zaslat a už jen čekat a pročítat si e-maily s nabídkami a ještě přitom ušetřit až 30% z ceny?

Říkáte, že taková možnost snad ani neexistuje? Využijte služby projektu www.aaapoptavka.cz a přesvědčte se o opaku, jako i dalších více než 100 000 spokojených zákazníků každý rok. www.aaapoptavka.cz působí na trhu již 5 let a díky svému vedoucímu postavení a neustálému zdokonalování si za tu dobu vytvořila rozsáhlou a ucelenou databázi kvalitních a spolehlivých firem a dodavatelů ze všech možných oborů, cestovní ruch nevyjímaje.

Jakmile si zadáte na webovém portálu www.aaapoptavka.cz zdarma poptávku, jeho operátoři poptávku rozešlou adekvátním cestovním kancelářím a firmám. Vy už si pouze zkontrolujete e-mailovou schránku a ze zaslaných nabídek si vyberete tu, která Vám nejvíce vyhovuje.

Ušetříte, najdete si dovolenou přesně na míru a to vše přes počítač, bez stresu.

Takže… Vy si ještě pročítáte tištěný katalog?
Kontakt:

Lukáš Valenta
specialista on-line reklamy
lukas.valenta@aaapoptavka.cz
www.aaapoptavka.cz


Vstoupit do diskuse >> | Počet příspěvků: 7

Vydáno: 30. 5. 2011 11:15
Kategorie: Cestování
Název zdroje: AAA POPTÁVKA.CZ, s. r. o. (NEověřený zdroj [?])
Popis zdroje:
AAA POPTÁVKA.CZ - Nové obchodní příležitosti pro firmy. Vy si zadáte poptávku jednoduše, rychle a zdarma. My ji rozešleme firmám z oboru a vy si poté vyberete z obdržených nabídek. Databáze poptávek, katalog dodavatelů a zprostředkování obchodu - to vše na jednom místě.
PR

Distribucezpráv

>>
Vytvoříme za vás tiskovou zprávu a distribujeme ji 2000 novinářům.
news

Jsemnovinář

Novinářům poskytujeme pouze kvalitní a ověřené informace.
 i 

Jsemnávštěvník

>>
Přečtěte si jedinečné zprávy z první ruky dříve než ostatní.