Dosáhněte kariérního postupu studiem MBA | Tiskovky.info

servis pro novináře


Přihlásit | Registrace
Vytisknout Vytisknout

Tisková zpráva


Dosáhněte kariérního postupu studiem MBA


Působíte-li na poli managementu a rádi byste se prosadili na jeho úplném vrcholu, pravděpodobně víte, že pouze vysokoškolský titul Vám k tomu stačit nebude. Mnohem důležitější je v této oblasti praxe. Program MBA Vám může zajistit praktické zkušenosti i mezinárodně uznávaný titul.

Pokud má uchazeč o zaměstnání mezinárodně uznávaný titul MBA, je pro zaměstnavatele atraktivní a pravděpodobnost přijetí na lukrativní post je velmi vysoká. Zajímá Vás, z jakého důvodu? Program MBA – na rozdíl od českých i zahraničních univerzit – je zaměřen převážně na praxi. Lektorský tým tvoří hlavně odborníci a profesionálové z praxe, díky čemuž získávají studenti potřebné zkušenosti a naučí se efektivně řešit reálné problémy a situace.

Program MBA naučí jeho uchazeče, jak se dobře orientovat či jak získat potřebný nadhled v daném oboru. Studiem MBA získáte mnoho nových vědomostí a navíc Vám program MBA ukáže jiný pohled na problémy a klíčová rozhodnutí. Stačí být otevřený novým věcem. Nově získané poznatky Vám otevřou širší obzory a přinesou nová řešení. Právě tyto a další aspekty jsou pak pro zaměstnavatele jedním z hlavních důvodů, proč uchazeče o zaměstnání přijme a nechá ho pracovat v divizi pro řídící pozice.

Jak si vybrat školu nabízející program MBA
Na českém trhu působí mnoho škol, které nabízí vzdělávací program MBA (Master of Business Administration). Zorientovat se mezi nimi není snadné. Chcete-li si vybrat tu správnou instituci, získat titul MBA a neinvestovat své peníze do projektu, který Vám za to nestojí, dejte si při výběru skutečně záležet.

V tomto směru Vám mohou být velmi nápomocné webové stránky Vseomba.cz, jejichž cílem je přinést potenciálním zájemcům o manažerské programy MBA, BBA, Msc, LLM a DBA/PhD veškeré potřebné informace. Na těchto stránkách si můžete jednoduchých způsobem srovnat a vybrat vhodný program MBA. Vzdělávací instituce uvedené v seznamu jsou ověřené a splňují podmínky právního posudku renomované advokátní kanceláře TOMAN, DEVÁTÝ & PARTNEŘI o vydávání zahraničních titulů na území České republiky.
Kontakt:

PhDr. Pavel Makovský, Ph.D., MBA
Managing partner
makovsky@ligschool.com
http://www.vseomba.cz/vse-o-programech/vse-o-mba
731 705 826
245 009 826


Vstoupit do diskuse >> | Počet příspěvků: 2

Vydáno: 18. 7. 2013 13:43
Kategorie: Studium a vzdělání
Název zdroje: Czechtimes.cz (ověřený zdroj [?])
Popis zdroje:
Online měsíčník o cestování, práci v zahraničí a zajímavostech.
PR

Distribucezpráv

>>
Vytvoříme za vás tiskovou zprávu a distribujeme ji 2000 novinářům.
news

Jsemnovinář

Novinářům poskytujeme pouze kvalitní a ověřené informace.
 i 

Jsemnávštěvník

>>
Přečtěte si jedinečné zprávy z první ruky dříve než ostatní.