Dopřejte si lahodný salát bez námahy s tyčovým mixérem Philips | Tiskovky.info

servis pro novináře


Přihlásit | Registrace
Vytisknout Vytisknout

Tisková zpráva


Dopřejte si lahodný salát bez námahy s tyčovým mixérem Philips


Máte rádi saláty? Na jaře byste si je měli dopřávat ještě ve větší míře než obvykle. Jaro je totiž optimální doba pro detoxikaci organizmu po dlouhé zimě a navíc je třeba začít myslet na redukci přebytečných kil, která jsme nabrali v průběhu zimy, abychom se nemuseli stydět v létě svléknout do plavek. Philips vám nyní přináší pomocnou ruku v podobě nového tyčového mixéru Avance s označením HR1659. Ten je vybavený speciálním příslušenstvím pro krájení zeleniny na kostky. V mžiku tak vytvoříte lahodný zeleninový salát, stejně jako celou řadu dalších pochoutek.

Zbrusu nový tyčový mixér Philips Avance vám pomůže s přípravou celé řady pokrmů. Je výkonný, skladný, má bohaté příslušenství a ještě k tomu dobře vypadá. Byl totiž stvořen na míru pro zaneprázdněné ženy a je připraven vám kdykoli pomoci připravit pochoutky pro mlsné jazýčky a zároveň ušetřit čas.

Vynikající salát bez námahy
O prospěšnosti zeleninových salátů na naše zdraví není třeba polemizovat. Kdyby jen ale jejich příprava nebyla tak náročná. Nekonečné minuty krájení kdy máte pocit, že vám upadne ruka. Tyčový mixér Philips Avance vám nyní může ušetřit spoustu sil i času. Je totiž vybavený absolutní novinkou ve světě kuchyňských spotřebičů - příslušenstvím na krájení kostek ovoce či zeleniny. Během chvíle tak bez námahy připravíte výborný salát, který jen dochutíte například olivovým olejem či balsamikem, promícháte a pochoutka je hotová.
Máte chuť na jemný okurkový či mrkvový salát? Žádný problém. Tyčový mixér Philips Avance nejen že umí krájet zeleninu na kostky, ale umí i strouhat, nebo krájet plátky. Mixér dokonce využijete i při pečení buchet a domácího pečiva. Díky příslušenství na míchání totiž dokáže připravit sametově jemné těsto. Součástí příslušenství je také nádoba, ve které snadno vyrobíte a následně i uchováte krémové polévky, šejky, nebo pyré.

Snadné ovládání a vysoký výkon
Tyčový mixér Philips Avance s označením HR1659 vám bude kdykoli k dispozici. Optimální výkon pro všechny typy surovin vám poskytne silný a odolný motor s příkonem 600 W s dvacetirychlostním ovládáním. Pro ty nejtěžší úkoly můžete použít tlačítko pro turbo výkon, abyste zpracovali i ty nejtvrdší suroviny bez zbytečné námahy.
Mixér Avance se ovládá prostřednictvím velkých spínačů umístěných v horní části rukojeti, a proto jej můžete držet naprosto přirozeně a pohodlně. Rukojeť je navíc vytvarovaná tak, že vám přístroj perfektně padne do ruky a práce vám bude rychle ubíhat. Ať již tedy mixujete, krájíte, sekáte, nebo šleháte, vždy dosáhnete toho nejlepšího výsledku.
Obvyklá cena tyčového mixéru Philips Avance HR1659 je 5 199 Kč.

Inspiraci pro vaše zdravé vaření hledejte na www.philips.cz/mojekuchyn

Pro více informací kontaktujte:
Petra Fliegerová
Trade Marketing Officer
Philips Česká republika
Tel.: 233 099 484
e-mail: petra.fliegerova@philips.com
www.philips.cz

Tomáš Kubík
Senior Account Executive
Fleishman-Hillard
Tel.: 234 669 520
e-mail: kubik@fleishman.com

O společnosti Royal Philips Electronics
Royal Philips Electronics of the Netherlands (NYSE: PHG, AEX: PHI) je společností zaměřující se na zlepšování kvality života pomocí inovací. Jako vedoucí společnost v oblastech zdravotní péče, životního stylu a osvětlovací techniky propojuje Philips technologie a design s cílem vytvářet produkty, které vychází z potřeb spotřebitelů a jsou v souladu s filosofií firmy „Sense and Simplicity“. S centrálou v Holandsku, zaměstnává Philips přibližně 120 000 zaměstnanců ve více než 100 zemích světa. Obrat společnosti 22,3 miliard EUR v roce 2010 řadí společnost jako vedoucí firmu v oblastech léčby srdečních onemocnění, akutní a domácí péče, energeticky úsporné osvětlovací techniky a výrobků souvisejících s moderním životním stylem a pohodlím spotřebitelů. Novinky týkající se společnosti Philips najdete na internetové stránce www.mediacee-philips.com nebo www.philips.com/newscenter.
Kontakt:

Tomáš Kubík
kubik@fleishman.com


Vstoupit do diskuse >> | Počet příspěvků: 0

Vydáno: 20. 3. 2012 11:12
Kategorie: Zdraví a zdravotnictví
Název zdroje: Fleishman Hillard Prague (ověřený zdroj [?])
Popis zdroje:
PR agentura
PR

Distribucezpráv

>>
Vytvoříme za vás tiskovou zprávu a distribujeme ji 2000 novinářům.
news

Jsemnovinář

Novinářům poskytujeme pouze kvalitní a ověřené informace.
 i 

Jsemnávštěvník

>>
Přečtěte si jedinečné zprávy z první ruky dříve než ostatní.