Dopřejte si lahodné smoothie z mixeru Philips a zatočte s jarní únavou | Tiskovky.info

servis pro novináře


Přihlásit | Registrace
Vytisknout Vytisknout

Tisková zpráva


Dopřejte si lahodné smoothie z mixeru Philips a zatočte s jarní únavou


Nenechte si zkazit krásné jarní dny zákeřným nepřítelem, který nese jméno jarní únava. Nejlepší obranou je útok v podobě vitaminů z čerstvého ovoce. To ovšem neznamená, že byste museli denně konzumovat samotné ovoce ve velkém množství. Existuje mnohem příjemnější způsob. Hitem letošního jara jsou totiž smoothies, které nejen že skvěle chutnají, ale především vyzbrojí vaše tělo pro boj s viry a únavou. Abyste mohli podlehnout kouzlu jarních dnů a smoothies, přináší vám společnost Philips elegantní mixer. V něm si připravíte smoothies lahodné, husté, přesně tak jak je máte rádi, kdykoli dostanete chuť.

Vitaminová bomba z mixéru Philips
Smoothies, ale i celou řadu dalších specialit z ovoce a zeleniny si vychutnáte s designovým mixérem Philips HR2094. Jen několik sekund vám bude stačit k tomu, abyste si připravili lahodný koktejl, ovocnou směs, nebo krémovou polévku. Vše dokonale husté, šťavnaté, zároveň však jemné a plné vitamínů.
Mixer Philips HR2094 je vybaven speciální funkcí pro smoothie. Stačí stisknout jedno speciální tlačítko a za několik okamžiků si již můžete pochutnávat na lahodném koktejlu. Aby byl výsledek vašeho snažení vždy perfektní, je mixer vybaven filtrem pro čirou šťávu, který ze šťávy odstraní veškeré pecky a jadérka.
Objemná skleněná nádoba mixéru Philips HR2094 pojme najednou až dva litry tekutiny, příprava vašich oblíbených pochoutek tak bude mnohem rychlejší. K pohodlnému ovládání přispívá také variabilní ovladač rychlosti s barevným displejem. S příkonem 750 W se příprava ovoce či zeleniny stane zábavou. Extrémně odolné vroubkované nože, ostré jako břitva se hravě postarají o dokonalé promísení všech složek. Pohodlně tak můžete míchat, řezat, sekat či dokonce drtit celé kusy ledu na padrť.
Po použití zcela jistě oceníte, že filtr, nůž a nádobu lze od sebe oddělit a umýt v myčce na nádobí. Pro větší bezpečnost je mixér vybaven přísavkami pro stabilní a bezpečné používání. Cena produktu je 2 499 Kč.


Co je to smoothie
Smoothie je míchaný, osvěžující nápoj vyrobený z čerstvého ovoce nebo zeleniny, pokud možno bez přidaného cukru. Nespornou výhodou je rychlá a snadná domácí příprava. Smoothies mají hustou, krémovitou konzistenci. Obvykle neobsahují smetanu či zmrzlinu, ale lze je použít na úkor vyšší kalorické hodnoty nápoje.
Smoothies je možné konzumovat jako svačinu či rychlou snídani. Podávat je můžete ale i návštěvám či jako drink pro zpestření oslav, párty a večírků. Ohromte sebe i své přátele nejrůznějšími variantami smoothies – s mixerem Philips HR2094 to bude hračka!
Kontakt:

Tomáš Kubík
kubik@fleishman.com


Vstoupit do diskuse >> | Počet příspěvků: 0

Vydáno: 22. 2. 2012 15:21
Kategorie: Zdraví a zdravotnictví
Název zdroje: Fleishman Hillard Prague (ověřený zdroj [?])
Popis zdroje:
PR agentura
PR

Distribucezpráv

>>
Vytvoříme za vás tiskovou zprávu a distribujeme ji 2000 novinářům.
news

Jsemnovinář

Novinářům poskytujeme pouze kvalitní a ověřené informace.
 i 

Jsemnávštěvník

>>
Přečtěte si jedinečné zprávy z první ruky dříve než ostatní.