Dopřejte si díky Philipsu maximum vitaminů s minimem energie | Tiskovky.info

servis pro novináře


Přihlásit | Registrace
Vytisknout Vytisknout

Tisková zpráva


Dopřejte si díky Philipsu maximum vitaminů s minimem energie


Chladné podzimní dny s sebou přináší první virózy. Nejlepší obranou je prevence v podobě vitaminů z čerstvého ovoce. K tomu, abyste měli vitaminů dostatek ale nemusíte sníst tunu ovoce, existuje mnohem příjemnější způsob – čerstvá šťáva, kterou si teď hravě připravíte se zbrusu novým odšťavňovačem Philips s modelovým označením HR1871. Ten nejen že dobře vypadá, ale zvládne vymačkat ovoce ještě rychleji a efektivněji než všechny předcházející modely.

Rychlost na prvním místě
Dopřejte si nálož vitamínů, která rozjasní vaši tvář i mysl. Odšťavňovač Philips HR1871 v luxuním hávu z broušeného hliníku zvládne jednoduše vymačkat nejrůznější ovoce i zeleninu do poslední kapky a to až o 10% rychleji a efektivněji ve srovnání s předchozími modely. Masivnímu tělu dominuje velká XXL plnicí trubice, která dovoluje pohodlně zpracovávat celé kusy ovoce nebo zeleniny bez potřeby předchozího rozkrajování. Spolu s maximální kapacitou plnicí trubice vám bude k dispozici i mimořádně velký džbán na tu nejjemnější šťávu o objemu 2,5 litru. Rozdílná měkkost jednotlivých druhů ovoce a zeleniny vám již také nebude muset dělat vrásky na čele, poradíte si s ní prostřednictvím ovládání se dvěma rychlostmi. Odšťavňovač je skutečně výkonný, jelikož je poháněn motorem o příkonu 800 W.

Snadné použití i čištění
Používání nového odšťavňovače Philips HR1871 je hračka a zvládne ho úplně každý. Snadno a rychle ho sestavíte, abyste mohli připravit šťávy co hrdlo ráčí. Obávat se nemusíte o ušpinění oblečení ani pracovní desky, díky inteligentní hubičce s pozicí Drip-stop se šťáva dostane jen tam, kam má. Součástí je i nálevka, která umožňuje přípravu šťávy přímo do vaší sklenice bez stříkání šťávy kolem. Ani zbytky ovoce nebudou na místech kam nepatří, hromadí se pouze v nádobě na dužinu. Díky oblému designu a jemnému povrchu bez rohů a škvír lze nádobu od dužniny velmi snadno omýt.
Pokud jste již někdy odšťavňovač měli, pak jistě znáte, jak je nepříjemné, když se vám do sítka dostanou kousíčky dužiny a vy pak trávíte hodiny tím, abyste ho vyčistili. Díky inovativní technologii Philips v mikrosítku neuváznou kousky vláken z ovoce a zeleniny tak snadno. Sítko lze navíc rychle omýt běžnou houbičkou. Stejně tak můžete po dobře odvedené práci jednotlivé části pohodlně umýt v myčce, aniž by hrozilo jejich poškození.

Odšťavňovač Philips HR1871 pořídíte za cenu 4 999 Kč.

Pro více informací kontaktujte:

Martina Kuncová
Trade Marketing Manager
Philips Česká republika
Tel.: 233 099 102
e-mail: martina.kuncova@philips.com
www.philips.cz

Tomáš Kubík
Account Executive
Fleishman-Hillard
Tel.: 234 669 520
e-mail: kubik@fleishman.com

O společnosti Royal Philips Electronics
Royal Philips Electronics of the Netherlands (NYSE: PHG, AEX: PHI) je společností zaměřující se na zlepšování kvality života pomocí inovací. Jako vedoucí společnost v oblastech zdravotní péče, životního stylu a osvětlovací techniky propojuje Philips technologie a design s cílem vytvářet produkty, které vychází z potřeb spotřebitelů a jsou v souladu s filosofií firmy „Sense and Simplicity“. S centrálou v Holandsku, zaměstnává Philips přibližně 120 000 zaměstnanců ve více než 100 zemích světa. Obrat společnosti 22,3 miliard EUR v roce 2010 řadí společnost jako vedoucí firmu v oblastech léčby srdečních onemocnění, akutní a domácí péče, energeticky úsporné osvětlovací techniky a výrobků souvisejících s moderním životním stylem a pohodlím spotřebitelů. Novinky týkající se společnosti Philips najdete na internetové stránce www.mediacee-philips.com nebo www.philips.com/newscenter.
Kontakt:

Tomáš Kubík
kubik@fleishman.com


Vstoupit do diskuse >> | Počet příspěvků: 0

Vydáno: 12. 10. 2011 10:52
Kategorie: Zdraví a zdravotnictví
Název zdroje: Philips (NEověřený zdroj [?])
PR

Distribucezpráv

>>
Vytvoříme za vás tiskovou zprávu a distribujeme ji 2000 novinářům.
news

Jsemnovinář

Novinářům poskytujeme pouze kvalitní a ověřené informace.
 i 

Jsemnávštěvník

>>
Přečtěte si jedinečné zprávy z první ruky dříve než ostatní.