Domy fotogalerie - bydlení na spoustu způsobů | Tiskovky.info

servis pro novináře


Přihlásit | Registrace
Vytisknout Vytisknout

Tisková zpráva


Domy fotogalerie - bydlení na spoustu způsobů


K úvodu tohoto krátkého články by rád použil jedno “oficiální” vyznění: Domy fotogalerie jsou novým projektem, který mapuje dění v architektuře a ve výstavbě staveb po celém světě.

K úvodu tohoto krátkého články by rád použil jedno “oficiální” vyznění: Domy fotogalerie jsou novým projektem, který mapuje dění v architektuře a ve výstavbě staveb po celém světě. Co si však pod touto možná trochu “kostrbatou” definicí máme představit? Stručně řečeno se jedná o fotogalerii všedních i nevšedních návrhů domů, které zaujímají ve světě místo. Ať již kladné, nebo záporné. A podle toho lze určit, kterým směrem se daný návrhář ubírá a architektura celkově. Připravme se tedy vidět mnohdy skutečně zajímavé kousky.

Pasivní domy se vyznačují velice nízkou energetickou náročností. To je velmi stručná a rychlá definice domů netradičních vlastností. Mají v sobě “unikátní vlastnost”, že k jejich provozu stačí naprosté minimum energie, mají vynikající tepelné izolace, velmi těsné konstrukce a vytápění je řešené teplovzdušnými ventilátory. Pro ještě větší úspornost bývají osazeny termálními nebo fotovoltaickými panely.

Je však potřeba takovéto bydlení důkladně naplánovat, naprojektovat. “Kvalitní projekt domu je základem kvalitního bydlení.” říká jedno moudré pravidlo a má pravdu. Je rozhodně lepší bydlet v domě disponující kvalitní zpracováním, kdy pohybu nic nepřekáží a únik tepla je na minimu. Jak by se asi bydlelo v domě, kde by vlivem vnějšího prostředí vznikal průvan?

Poměrně oblíbenou a v jistých hlediscích moderní metodou bydlení mohou být domy postavené z přírodního materiálu, ze dřeva. Levné a kvalitní dřevostavby mohou i velice hezky vypadat. Podívejte se na práci nejlepších firem.

Jak tedy vidíme, neexistuje žádný jeden jediný trend v budování obytných budov a sídel. Každá fyzická či právnická osoba preferuje něco jiného, a stavitelům nezbývá nic jiného, než se přizpůsobit. Naštěstí existuje portál Fotogalerie domy, kde se to inspirací přímo “hemží”.

Vstoupit do diskuse >> | Počet příspěvků: 0

Vydáno: 28. 6. 2011 15:20
Kategorie: Ostatní
Název zdroje: Gravegame – vtipné sms (ověřený zdroj [?])
Popis zdroje:
K úvodu tohoto krátkého články by rád použil jedno “oficiální” vyznění: Domy fotogalerie jsou novým projektem, který mapuje dění v architektuře a ve výstavbě staveb po celém světě.
PR

Distribucezpráv

>>
Vytvoříme za vás tiskovou zprávu a distribujeme ji 2000 novinářům.
news

Jsemnovinář

Novinářům poskytujeme pouze kvalitní a ověřené informace.
 i 

Jsemnávštěvník

>>
Přečtěte si jedinečné zprávy z první ruky dříve než ostatní.