Dominikánská republika na veletrhu MADI | Tiskovky.info

servis pro novináře


Přihlásit | Registrace
Vytisknout Vytisknout

Tisková zpráva


Dominikánská republika na veletrhu MADI


Zastoupení národní turistické centrály Dominikánské republiky se oficiálně představí na veletrhu cestovního ruchu MADI, který se již tradičně bude konat v Praze ve dnech 3. – 5. Listopadu 2009.

Na konci června 2009 zahájila v regionu střední a východní Evropy svoji činnost Národní turistická centrála Dominikánské republiky. Mezi hlavní aktivity bude spadat propagace Dominikánské republiky jako atraktivní turistické destinace nejen pro turisty z České republiky.

Pro hlavní středoevropské sídlo Národní turistické centrály Dominikánské republiky byla pro svou výhodnou polohu vybrána Praha. Z České republiky budou koordinovány také veškeré akce i v Polsku, Maďarsku a Slovinsku. Hlavní aktivity zastoupení se v blízké době rozšíří také na další země střední a východní Evropy.

„Pro otevření zastoupení právě v České republice jsme se rozhodli pro její strategické místo v oblasti cestovního ruchu ve střední a východní Evropě. Svým působením právě v tomto regionu chceme více podpořit stále zvyšující se zájem o dovolenou v Dominikánské republice“, říká Leila Berquis Boasier, ředitelka pro střední a východní Evropu

Ve dnech 3. – 5. listopadu 2009 se Dominikánská republika přestaví na již 16. ročníku mezinárodní výstavy cestovního ruchu a hotelnictví MADI, která se uskuteční na výstavišti Letňany v Praze. Veletrh každoročně navštíví velké množství odborníků z řad cestovních kanceláří, hotelů a národních turistických centrál. Zastoupení Dominikánské republiky se zde na tomto veletrhu bude prezentovat poprvé.

„Pro návštěvníky veletrhu jsme kromě zajímavých informací o Dominikánské republice připravili také poutavý program. Ráda bych vás všechny pozvala k návštěvě našeho stánku číslo 114,“ shrnuje Leila Berquis Boasier, ředitelka pro střední a východní Evropu.

O zastoupení Národní turistické centrály Dominikánské republiky
Kancelář národní turistické centrály Dominikánské republiky je přímým zastoupením Ministerstva pro cestovní ruch Dominikánské republiky. Celosvětově má Dominikánská republika 20 poboček včetně pobočky v České republice.

O Dominikánské republice
Dominikánská republika patří mezi nejoblíbenější turistické destinace v Karibské oblasti a zabírá přibližně 2/3 ostrovu Hispaniola, který se nachází jihovýchodně od Floridy. Tato španělsky hovořící destinace je hned po Kubě, druhou největší zemí, která se nachází v Karibském moři. Geografie země je velmi různorodá neboť zde najdeme nekonečně dlouhé panenské pláže, tropické pralesy, a horské oblasti. Cestovní ruch patří mezi nejrychleji rostoucí průmysl v zemi. Dominikánská republika má čtyři hlavní turistické oblasti, kterými jsou Puerto Plata Cabarete-Sosua, La Romana, Samana-Las Terrenas a Punta Cana.


Kontakt pro média:
Ing. Katerina Rotterova, MBA
Destination Marketing
Podnikatelská 565
190 11 Prague 9
Czech Republic

Tel.: +420 246 082 232
Email: info@destmark.eu
Web: www.destmark.eu
Kontakt:

Leila Berquis Boasier
Ředitelka pro střední a východní Evropu
visitdomrep@aol.com


Vstoupit do diskuse >> | Počet příspěvků: 0

Vydáno: 1. 11. 2009 16:51
Kategorie: Cestování
Název zdroje: Dominican Republic Tourism Office (ověřený zdroj [?])
Popis zdroje:
Oficiální zastoupení národní turistické centrály Dominikánské republiky.
PR

Distribucezpráv

>>
Vytvoříme za vás tiskovou zprávu a distribujeme ji 2000 novinářům.
news

Jsemnovinář

Novinářům poskytujeme pouze kvalitní a ověřené informace.
 i 

Jsemnávštěvník

>>
Přečtěte si jedinečné zprávy z první ruky dříve než ostatní.